Nedávejte zlodějům šanci, pořiďte si fotopasti

Máte strach ze zlodějů? Nejste sami. Každoročně mají na svědomí nespočet vykradených nemovitostí a nejčastěji nedojde k dopadení pachatele, jelikož není majitel nemovitosti dostatečně vybaven. Vy však můžete být na tyto situace vybavení dostatečně.

Pokud jste přemýšleli o kamerovém systému, možná se nejedná o nejšťastnější řešení, tyto systémy jsou mnohdy nápadné a zloděj si kvůli nim najde jinou cestu do domu. Jedním z nejpopulárnějších řešení pro ochranu majetku jsou fotopasti. Dříve sloužily zejména pro sledování zvěře v lese, dnes se z nich staly také užitečné přístroje pro snadné zachycení zlodějů.

Výhody fotopastí

Nedávejte zlodějům šanci, pořiďte si fotopastiVýhodou fotopastí je jejich nenápadnost a spolehlivost. S jejich nenápadným maskovaným vzhledem je můžete umístit na strom, kde budou nenápadně vyčkávat do momentu, než zaznamenají pohyb. Fotopasti reagují na jakýkoliv pohyb nebo i teplo.

V takovém případě okamžitě pořídí snímek nebo videozáznam. Nejedná se o žádné rozmazané fotky, ale o vysoce kvalitní snímky. Moderní fotopasti BUNATY již disponují i GSM technologií, díky které se vám může zaznamenaný snímek okamžitě odeslat na telefon jako MMS. Váš dům tak můžete mít pod kontrolou i v momentě, kdy u něj nejste přítomní.

Vše pod kontrolou

Nedávejte zlodějům šanci, pořiďte si fotopastiNemusí se jednat pouze o zloděje, koho může fotopast zachytit. Spolehlivě zaznamená vše, včetně zvířat. Můžete tedy skvěle monitorovat, kdo se přes den pohybuje na vašem pozemku. Fotopasti jsou schované uvnitř odolného krytu, který je chrání před poškozením a před všemi povětrnostními podmínkami. Jedná se o technologii, které je určená pro použití do exteriéru, kde dokáže spolehlivě a dlouhodobě fungovat.

Fotopast nefunguje pouze přes den, ale i v noci. Během nočních hodin dokáže pořizovat rovněž vysoce kvalitní snímky a odhalit vám noční aktivity kolem vašeho domu. Většina fotopastí je velmi malá a nenápadná, nenáročná na údržbu a velmi spolehlivá. Pokud chcete investovat do kvalitních fotopastí, nabízí se vám ověřené značky jako BROWNING, BUNATY, Acorn a ScoutGuard.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup