Kupujeme užitkový vůz

Koupě auta je vždy velkým krokem, kterému by mělo předcházet zvážení všech aspektů a celkově pečlivý výběr. Nejde totiž zrovna o malou investici. Zrovna se chystáte koupit užitkový vůz? Pojďme si shrnout alespoň základní faktory, jež byste měli promítnout do výběru. Dáme si i tip na prodejnu užitkových vozů.

Výběr užitkových vozů

Užitkové vozy jsou rozmanité. Proto si nejdříve zvolte typ, který se pro vaše účely bude hodit nejvíce. Postačí vám pro vaše účely pick-up (osobní auto s nákladovým prostorem), potřebuje dodávku, či ještě větší vozidlo? Podstatné je zvážit rovněž nástavbu nákladních aut. Má mít plachtu, roztahovací návěs, plato, sklápěčku, nebo budete hledat mezi vozy typu chlaďák nebo mrazák?
Rozhodněte se také, zda se vám vyplatí nový vůz. Možná by byla jeho koupě pro vás příliš velkou finanční zátěží. V tom případě nezoufejte, zachovalé “kousky” najdete v bazaru, samozřejmě důležité je vybrat solidní podnik a vždy berte v potaz technický stav vozidla. V neposlední řadě popřemýšlejte o značce vozidla.
Určitě také zvažte, jestli upřesníte benzinový, nebo naftový motor, jaké příslušenství by vozidlo mělo mít (s ohledem na vaše potřeby, charakter převážených věcí i na toho, jak často bude na cestách) a promítněte do volby auta rovněž další aspekty dle účelu jeho využití.

Kde koupit užitkový vůz?

Promysleli jste, co vše od nového vozu očekáváte, a hledáte firmu, která se zaměřuje na prodej užitkových vozů a na niž se skutečně můžete spolehnout? Obraťte se na Vans Centre. Jde o největšího prodejce užitkových vozů v České republice. Na trhu je už 12 let a za tu dobu prodal zhruba 15 000 vozů. Spolupracuje s největšími autobazary v Evropě. Většina vozidel od uvedené společnosti pochází od stálých dodavatelů, mezinárodní aukcí, předčasně ukončených leasingových smluv a z ukončených operativních leasingů.
Vyberte si i vy svůj užitkový vůz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup