I do malé předsíně se vejde vhodný botník

Poházené boty po vstupní hale lze vyřešit jednoduše, schovají se do botníku. Jak to ale vymyslet, pokud nemáme halu, nýbrž předsíň spíše menších rozměrů než větších. Přinášíme vám tipy na úložné prostory na boty do malých prostor.

Někdy stačí prostý regál na boty

Pokud máte sice malou předsíň, ale i šatnu, problém kam s botami lze vyřešit ukládáním obuvi do šatny. Botník v předsíni nemusí přehnaně velký, stačí vlastně regál na ty boty, které obyvatelé bytu aktuálně nosí. V létě se do regálu vejdou sandály, kecky, lodičky a pánská obuv. Sportovní boty, holínky a pohorky, jež se nenosí tak často, můžou mít své místo v šatně nebo šatní skříni.

Vyklápěcí botníky šetří místo v předsíni a šatně

Pokud vám regál přijde jako moc otevřená úložna na boty, existují uzavíratelné typy botníků s méně hlubokým prostorem anebo botníky vyklápěcí. Nezabírají tolik místa do hloubky předsíně, naopak si můžete zvolit vyšší typ, který dosahuje až k věšákům. Nebojte se, že se vám do výklopného botníku nevejde všechna obuv. Tyto typy jsou zkonstruovány tak, aby se i pohorky nebo kozačky pohodlně rozmístily, nepřekážely a nemusely se ukládat naštorc.

Sedací botníky spojují praktické vlastnosti s užitečnými

Samostatnou kapitolou jsou sedací botníky. Nabízejí se v rozmanitých provedeních, jsou vyrobeny s různým designem i barvou sedacího polštářku. Změřte si rozměry koutu v předsíně, kam byste rádi sedací botník umístili. Zohledněte směr otevírání dvířek nebo zauvažujte nad jinou variantou, která ušetří místo při otevírání. Rozmyslete si také, v jaké části místnosti bude budoucí sedák. Abyste si nesedali přímo pod věšák s kabáty, pod nimiž by obouvání bylo více než nepohodlné. Různé typologie sedacích botníků dovolí vymyslet nejpohodlnější variantu praktického ukládání obuvi i úlevného odpočívání při zouvání a obouvání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup