Nejlepší části Prahy pro bydlení

Přemýšlíte nad změnou? Podívejte se, kde se v Praze bydlí nejlépe. Které části jsou pro bydlení nejoblíbenější? Máme 500 kilometrů čtverečních, ze kterých je možno vybírat, a to není málo.

Nejlepší bydlení v Praze

I když budete zkoušet bydlet kdekoliv jinde v rámci naší republiky, stejně se s nadšením vrátíte do Prahy. Život je zde pestrý, všude je to blízko, a i stěhování je snadné zařídit. Stěhování v Praze je navíc snadné a cenově dostupné. Kamkoliv se tedy vydáte, bude to pro vás finančně dostupné. Kam se ale přestěhovat, abyste byli skutečně spokojeni?

Žižkov jede ve velkém stylu

Ještě před několika desítkami let, aby se zde člověk bál vystoupit z tramvaje. Existovala místa, která přímo bujela kriminální činností a lokalitami, kam si člověk nepřeje během svého dne vstoupit. V posledních letech se ale právě Žižkov významně proměňuje. Dostal se, a to zcela právem, do popředí zájmu investorů i developerů. Snadná dopravní dostupnost a blízkost centra z této části města dělá ideální místo, kam se nastěhovat. Byty jsou zde cenově dostupné a nové se stavějí. Vzniká tak zcela nová podoba Žižkova, který se proměňuje v důležitou rezidenční čtvrť. Své bydlení zde nacházejí stovky nových rodin a jednotlivců.

Praha 9 a 10 – v rytmu zeleně

Přejete si bydlet v hlavním městě, ale láká vás možnost po práci nasednout na kolo a projet se zelení? Přejete si vyvenčit svého psa a zajít si na příjemnou procházku do míst, kde je příroda v těsné blízkosti metropole? Zvolte Prahu 9 nebo 10. I tyto městské části byly v nedávných dobách často opomíjeny a staly se synonymem života na periferii. Dnes se opět dostávají do popředí zájmu těch, kdo si přejí především svůj život prožívat naplno každý den. Hamerský potok, Botič, to vše jsou místa, kde se v poslední době stavějí nové byty a kde je možné si najít své místo k žití.

Praha se proměňuje a je to znát. Nové projekty zcela mění její podobu a umožňují bydlení většímu počtu lidí.