Při volbě povlečení zohledněte hlavně materiál, shodnete se i s partnerem?

Povlečení, které doslova obepne celou manželskou postel. Užijte si s partnerem jemný dotek bavlny, s níž se usíná prostě snadno a rychle. Prioritní by tu měla být, jako ostatně u všech lůžkovin, kromě materiálu i potřeba údržby. Nikdo přeci nechce velké povlečení 200 x 220 cm žehlit a dlouho sušit na prádelní šňůře, není-liž pravda? Jistou roli také hraje osobitý vkus každého z nás.

Luxusní povlečení nepatří do bytu, kde s námi žije kočka nebo malý pes

Povlečení 200 x 220 cm volíme i s ohledem na to, kdo s námi obývá domácnost. Řeč samozřejmě není jen o dětech, protože v potaz je třeba vzít i zvířecí miláčky. Pevné plátno bude pak mnohem lepší než jemné vlákno, musíme se zkrátka přizpůsobit – jinak by kočička rozškrábala povlečení ještě dřív, než ho poprvé použijeme. Odolnost je tu na prvním místě, ale samozřejmě si pečlivě rozmyslíme i materiál. Na výběr je toho celkem hodně, kromě flanelového nebo krepového povlečení se nabízí i moderní mikroplyš, jenž v sobě snoubí kvalitu a eleganci. Rychle schne a vydrží opravdu dlouho, nemusí se žehlit a používat se dá klidně i celoročně.

Barva je možná až vedlejší, ale pokud vám můžeme poradit, pro chladnější měsíce roku volte teplé odstíny, abyste se cítili opravdu jako v bavlnce. Povlečení 200 x 220 cm pak může být vyvedeno v odstínu oranžové, během letních měsíců, kdy nám hrozí spíše nekonečné noční vedro, zkuste bílou nebo světle modrou a budete se hned cítit prostě fajn.

Bavlna je na prvním místě, ať už se na věc podíváme z jakéhokoliv úhlu. Kvalitní česaná bavlna totiž vydrží celé roky, je antialergická jako každý jiný přírodní materiál a poskytne i vynikající savost nebo barevnou stálost.

I to je totiž důležité!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup