Ubytujte se v Beskydech a poznejte krásu tohoto pohoří

Přemýšlíte nad tím, že vyrazíte na dovolenou do České republiky? Pokud ano, je načase začít přemýšlet, kam to bude. Česká republika skrývá mnoho krásných míst, která stojí za navštívení, proto jistě oceníte tip, kam vyrazit letos. Letos neotálejte a vyrazte do Beskyd, protože právě toto pohoří se řadí k těm nejkrásnějším v České republice. Pokud milujete turistiku, výšlapy, dobré pivo a jídlo, případně procházení zámků a hradů, Beskydy jsou pro vás jako dělané.

Beskydy se samozřejmě nerozprostírají jenom na východní Moravě, ale je to obrovské pohoří, které sahá jak na Slovensko, tak do Polska a také na Ukrajinu. U nás je najdeme na zmiňované východní Moravě, konkrétně v oblasti Valašsko. Moravskoslezské Beskydy jsou známé nejen tím, že spadají do chráněné krajinné oblasti Beskydy, ale také jsou známé především svou řekou, která moravskou částí pohoří protéká. Je jí Ostravice.

Moravskoslezské Beskydy jsou také plné vrcholků a hor. V současné době je tím nejatraktivnějším turistickým cílem Lysá hora, která je také označována za nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Na Radhošťské hornatině naleznete například vrchol Smrk, který se také řadí k těm nejvyšším vrcholům. K velmi vysokým bodům lze zařadit i Travný či Radhošť.

Na kole i po svých

Vrchol zdejších vrcholů lze zdolat nejen po vlastních nohách, ale také to lze s kolem. Je zde mnoho turistických i cyklistických tras, které žádají po zdolání. Mnohé trasy jsou určené rodinám s dětmi či případně kočárky. Horská kola nabízí rekreační centrum Sepetná k vypůjčení.

O ubytování zde není nouze

Co se týče samotného ubytování v Beskydech, je z čeho vybírat. Rekreační centrum Sepetná nabízí mnoho možností ubytování, například bungalovy, penzion či hotel Sepetná. Kromě toho si zde skvěle pochutnáte ve zdejší restauraci nebo můžete využít wellness služeb, které rekreační centrum Sepetná nabízí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup