Zahradní párty stany chrání před nepřízní počasí

Jestliže plánujete uspořádat narozeninovou oslavu na zahradě, ale obáváte se nevyzpytatelného počasí, potom byste měli sáhnout po praktickém řešení v podobě zahradního párty stanu. Výstavba kryté pergoly je časově i finančně náročnou záležitostí. Pokud tedy nemáte dostatečnou časovou rezervu, elegantní alternativou jsou zahradní párty stany. Současný trh nabízí nepřeberné množství takových zastřešení, které se liší velikostí, způsobem skládání, barvou a podobně.

U menších akcí si vystačíte s nůžkovým modelem Stilista o velikosti 3 × 3 metry, který dokonce sbalíte s sebou i na dovolenou. S bočnicemi je možné tento stan využít ke komerčním účelům, například ve formě stánku na veletrhu. Pevná konstrukce z eloxovaného hliníku slibuje dlouhou životnost a plachta obsahující PVC materiál zajišťuje ochranu před deštěm. Dokonce si můžete nastavit výšku nohou a podobně.

Větší zahradní altány

Zajímavou možností jsou zahradní stany o velikosti 5 × 10 metrů, které jsou k dostání i v bílé barvě. Právě taková barva je symbolem svateb. V letním období si nevěsta s ženichem přejí svatby pod širým nebem, což se jim může splnit, pokud tomu počasí přeje. Ale zákon schválnosti neustále funguje, a tak i sebemodřejší nebe se může během chvíle zatáhnout. Proto je dobré na zahradu nainstalovat větší párty stan s vnitřním prostorem 50 metrů čtverečních. Působivé jsou boční stěny s okny a vchodem na zip.

Kde zahradní párty stany koupit?

V této specifické oblasti působí spousta odborných obchodů. Jedním z nich je T-Zboží.cz, který nabízí nejen zahradní altány, ale také markýzy, kašny, grily, krby, bazény, ba dokonce i zahradní nábytek či zahradní dekorace. S bohatým produktovým portfoliem i atraktivními cenami budete nadmíru spokojeni. Vyberte si zboží, které bude vaší zahradě slušet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup