City style ve vašem obýváku nebo ložnici

Milujete pohled na mrakodrapy a láká vás mít kousek třpytu velkoměsta přímo ve vaší ložnici? Přejete si luxusní pohledy na výškové budovy přenést také do vašeho obýváku? Podívejte se, jak si dopřát city style se vším všudy.

Velkoměsto už se třpytí

City style v sobě ukrývá příjemný pel luxusu a pohody. Na zeď si dejte samolepicí fototapety, na kterých bude velkoformátový tisk města, nebo se zásobte obrazy města či těmi, které budou vyjadřovat vaši lásku k detailům z velkých měst. Doma vám pak nesmí v obývacím pokoji chybět stůl se skleněnou deskou, nebo také třpytivé dekorativní polštářky. Do kuchyně si přidejte bar a doplňte jej sbírkou lihovin a krásných sklenic. Budete se cítit jako ryba ve vodě.

Malé detaily, kterých si všimnete

Městský styl se skládá také z prvků, které jsou na první pohled neviditelné, ale po jisté chvíli v prostoru si jich všimnete. Jedná se o kvalitní kování dveří a nábytku, o kovové prvky v kombinaci se skleněnou plochou, o jasné prvky industry stylu, které k městskému bydlení neodmyslitelně patří. Dopřejte si radost a zakomponujte kovové a skleněné plochy do běžného bydlení.

Ložnice jako ve snu

Při každém vstupu do ložnice se můžete cítit jako byste právě letěli letadlem. Za čelem postele se skví výhled na věžáky a mrakodrapy, ložnice je útulná a příjemná. Nesmí chybět snové závěsy, které vás přenesou do říše snů a snadného usínání. Prostor ložnice právě nejvíce vynikne. Fototapeta se zde perfektně hodí a dotváří celek vašeho bytu. Je to opravdu radost pohledět.

City style se charakterizuje kovovými prvky, luxusním dřevem, skleněnými povrchy a stylovými tapetami, které vám nabídnou výhled na vaše oblíbené velkoměsto i v případě, že bydlíte na zapadlé vísce. Užijte si svůj oblíbený styl se vším všudy a zkoukněte oblíbený seriál ze své kožené pohovky. Užívejte život a zvěte přátele, aby se také mohli pokochat tou krásou.