Jaký textil udělá z vaší domácnosti krásné místo?

Sestavujete právě nový domov? Pak nesmíte podcenit ani sebemenší detail – přece jen se chcete cítit skvěle. Mnoho lidí se nechává strhnout celou řadou velkých prací, ale zapomíná právě na maličkosti. Mezi ně patří i textil. Jaký zvolit?

Vyzkoušejte si saténové povlečení

Nejdříve se podíváme na povlečení. V tomto ohledu se rozhodně vyplatí vyzkoušet kvalitní saténové povlečení. Každý z vás pravděpodobně tuto hladkou látku zná a víte, že je velmi příjemná na dotek. To však není jediný benefit, kterým vás potěší.

Stejně tak si vychutnáte antialergenní vlastnosti tohoto materiálu. Ty jsou důležité především pro alergiky a astmatiky. Ocení je však i plně zdravý jedinec, který dbá na prevenci.

Satén je zároveň pevnější než většina běžně dostupných druhů povlečení. Z toho důvodu prostě a jednoduše vydrží sloužit mnohem déle.

Správné záclony pro podtržení designu

Co by to bylo za okna, kdyby je nezdobily záclony (hlavně tyto parádní hotové záclony)? Přece jen se bavíme o nejvýraznějším designovém prvku každé místnosti. Zároveň vám dopřeje soukromí a zabrání kolemjdoucím (sousedům z protějšího paneláku), aby na vás zírali. Nemluvě o blokování přímých slunečních paprsků, které by vás jinak oslepovaly.

Jasným doplňkem k záclonám jsou neprůhledné závěsy. Ty se hodí především v noci, když je venku tma a uvnitř se svítí. Dbejte na to, aby měly podobnou barvu jako okolní nábytek, stěny, podlahy a podobně.

Chcete si z pohodlí domova prohlédnout a objednat kvalitní bytový textil? Pak navštivte oblíbený e-shop Dante.cz. V jeho prostředí v mžiku naklikáte záclony, závěsy, předložky, župany, ubrusy, povlečení i desítky dalších kategorií textilu v nejrůznějších designech. Při nákupu nad 1 500 Kč máte navíc nárok na dopravu po celé České republice zcela zdarma.