Kurzy fotografie a grafiky Liberec

Máte rádi kouzlo okamžiku a baví Vás fotografie a vše okolo? Přihlašte se na dálkové studium fotografie a naučte se vnímat fotografii jako umění. LŠF Liberec je škola fotografie a grafiky, určená jak pro pokročilé, tak i pro naprosté začátečníky. Na kurzech se dostanete do kolektivu zapálených a sympatických lektorů, kteří jsou připraveni věnovat se každému z Vás individuálně. Dálkové studium fotografie je roční kurz pro mírně pokročilé, na kterém se naučíte vše potřebné. Večerní fotoškola pro zaneprázdněné přináší tříměsíční studium pro začátečníky i pro mírně pokročilé. LŠF Liberec připraví zájemce na budoucí povolání pracovníka grafického studia.

Vášeň s názvem fotografie

Fotografie je jedinečná svými vlastnostmi zachovat kouzlo právě dané chvíle. Není jednoduché vystihnout to, co se chystáme zachytit, jak bychom si přáli. Proto mnoho mladých, ale i starších a zkušenějších nadšenců do fotografování stále častěji vyhledává vhodné kurzy fotografie a grafiky. Velmi oblíbenou akcí, pravidelně, jednou ročně pořádanou naší uměleckou školou, je Workshop Glamour & Fashion. Jedná se o fotografování opravdové módní přehlídky nanečisto. Fotografujeme na film a Vy nesmíte u tohoto projektu chybět. Těšíme se na každého nového klienta!

Neváhejte a navštivte nás!

Pokud jste doposud ještě váhali s návštěvou našich fotografických kurzů, učiňte tak neprodleně! Věříme, že budete, jak s přístupem lektorů, tak i se samotným průběhem a náplní kurzu maximálně spokojeni. Nezáleží na tom, chystáte-li se naučit Základy práce se zrcadlovkou, anebo se chcete zúčastnit Večerního Photoshopu. Důležité je nadšení pro věc a zapálení do toho, co děláte. My Vám budeme při všech počinech, spojených s fotografováním a přípravou například na pozici Pracovníka grafického studia, plně k dispozici. Dálkové studium fotografie se stává stále oblíbenější a vyhledávanější a to především díky profesionalitě, ale také díky skvělým cenám jednotlivých kurzů.