Nové prodejny Super zoo – ráj chovatelských potřeb

Vy i vaši zvířecí mazlíčci si zasloužíte jenom to nejlepší. Proto se nové prodejny Super zoo převlékají do zbrusu nového kabátu. Už jste se někdy ocitli v ráji chovatelských potřeb? Najdete tady všechno, po čem toužíte. Jaké pro vás mají zverimexy Super zoo novinky?

Moderní logo a nová identita

Doba jde dopředu, a s ní se mění i celková identita Super zoo. Jednoduché, modernější a osobnější logo napovídá, že tady jste správně. Ani stojany a regály s chovatelskými potřebami nezůstaly pozadu, a prošly celkovou proměnou do moderního vizuálu. Na prodejnách navíc najdete kiosky, kde si prohlédnete všechno zboží, a rovnou si ho objednáte buď domů nebo na prodejnu.

Užijte si expozice s živými zvířátky

Jako v každém zverimexu, ani v Super zoo nechybí expozice s živými mazlíčky, které jsou teď ještě větší. Pobavíte se u výběhů s morčaty a zakrslými králíky, pokecáte si u voliér s papoušky Ara, a pro milovníky teraristiky máme připravenou simulaci Sonorské pouště s jedinečnými druhy ještěrů a plazů. Kromě nákupu chovatelských potřeb si tak domů odnesete i jedinečný zážitek. A kdo ví, třeba svému papouškovi nebo morčátku přivezete nového kamaráda.

Objevte kouzlo relaxační zóny

Nákupy nejednoho pořádně vyšťaví. V naší chill out zóně se natáhnete na pohovku, zavřete oči, a v klidu budete relaxovat za zvuků podmořského světa. Uklidníte se také při pohledu do akvárií, kde mezi rostlinkami a dekoracemi skotačí akvarijní rybičky. Nechybí ani podmořští tvorové jako jsou rejnoci nebo měsíční medúzy. Dejte si na chvíli pauzu a užijte si svou chvilku pro sebe.

Zaměřeno na zákazníky

Celý koncept nových prodejen chovatelských potřeb Super zoo je ušitý na míru podle přání zákazníků. S otevřením nové pobočky přichází speciální katalog, kde najdete všechny informace, které potřebujete. Navíc v každé prodejně pracují odborní specialisté, kteří vám rádi pomohou nejen s výběrem správného krmiva, ale dají vám také rady s chovem vašeho mazlíčka.

Zaparkujete přímo před prodejnou

Do všech nových prodejen Super zoo se v pohodě dostanete autem i městskou dopravou. Před vchodem najdete rozlehlé parkoviště, kde bez problémů zaparkujete. Pokud tedy jedete pro pořádnou zásobu psích granulí, nebudete se muset s nimi tahat dlouhou štreku. Prostě vyjdete ven, otevřete kufr a schováte krmivo do auta.

Vezměte s sebou svého mazlíčka

Prodejny chovatelských potřeb Super zoo jsou připravené na to, že nepřijdete sami, ale přivedete s sebou i svého mazlíčka. Spolu pak vyberete obleček, který mu padne, hračku, s kterou si užije spoustu zábavy nebo pelíšek, do kterého se s chutí zavrtá. Vezměte s sebou i svého mazlíčka, ať mu není doma smutno, a užije si nakupování stejně jako vy.

Z e-shopu na prodejně za 1 hodinu

Nechce se vám chodit mezi regály a raději objednáváte z pohodlí domova? Všechny chovatelské potřeby, které si vyberete, vám na prodejně připravíme, a do 60 minut si je můžete jít vyzvednout. Ušetříte si tak čas a nohy přešlapováním mezi regály.

Prodejna chovatelských potřeb je tu pro vás

Takže ještě jednou, malá rekapitulace toho, co na vás v nových prodejnách Super zoo čeká:

  • Úplně nové a osobnější logo Super zoo
  • Moderní styl regálů, poliček a stojanů
  • Kiosky pro objednání zboží z e-shopu
  • Široký a kvalitní sortiment chovatelských potřeb
  • Relaxační zóna s atmosférou podmořského světa
  • Velké expozice zvířat
  • Příjemná atmosféra a nezapomenutelný zážitek z nakupování

Tak na co čekáte? Nové prodejny Super zoo jsou tu pro vás, a čekají, až si se svým mazlíčkem přijdete užít nakupování chovatelských potřeb.

V prosinci jsme nově otevřeli také prodejny v BíliněPrachaticích a Ostravě Dubině.