Promo stan vám v létě nesmí chybět

Podnikáte a potřebujete svoji firmu propagovat? Pak vyrazte na festivaly a jiné akce. Přibalte své zboží a skladný promo stan. To je vše, co pro reklamu musíte udělat.

Promo stan pro každou příležitost

Promo stan se vám hodí pro každou příležitost. Pokud chcete reprezentovat svoji firmu, stačí si pořídit přístřešek, nechat si jej potisknout logy a jezdit s ním po různých akcích, kde budete mít promo. Reklamní stánek má tu výhodu, že jej rychle složíte a zase rozložíte. Má ocelovou i hliníkovou konstrukci, takže je opravdu velmi lehký, mobilní a skladný, v autě vám zabere minimum místa. Lze si vybrat z mnoha rozměrů a barev. Využijete je v prostoru venku, i v uzavřených halách. Přístřešek navíc ochrání před povětrnostními vlivy. Je voděodolný, takže pod ním i potenciální zákazníci přečkají déšť. Což je skvělé. Když uvidí, že se u vás schovají, prohlédnou si vaše zboží. Stejně tak je pod plachtou příjemně, když to venku pálí. Prodejní stánek má i boční plachty, které se upínají zipy, takže se můžete opravdu dokonale schovat.

Prodejní stánek, který nikdo nepřehlédne

Co se týká konstrukce, jsou k dispozici i profi hexagonové konstrukce (šestiúhelníkový průřez nohou, který zajišťuje dokonalou stabilitu stanu). Pokud tedy něco u stánku děláte, např. vaříte, oceníte bytelnější konstrukci. I tak se s ní dobře manipuluje. Můžete si pořídit i přepravní vak na kolečkách, který usnadní přepravu stanu. Stan lze postavit kamkoli, s pomocí vodních zátěží jej ukotvíte na betonu i na dlažbě. Během pár minut máte hotový prodejní stánek, kde můžete přivítat spoustu nových zákazníků. Kde jej seženete? Podívejte se na nabídku firmy Expodum.cz, která nabízí širokou nabídku stanů v různých barvách a rozměrech. Firma vám samozřejmě upraví stánky i dle vašich požadavků. Není nic snazšího, co můžete pro svoji propagaci udělat.