Získejte nové kousky do svých sbírek moderního umění v originální vernisáži, ale také online!

Moderní umění je sice velice rozšířeným směrem, protože se jedná o dobové umění, ale i přesto je poměrně málo míst, které se na něj vyloženě specializují. V České republice tak opravdu adres, kde se objevují dlouhodobé nebo celoroční vernisáže moderního umění moc nejsou.

A dvojnásob to platí dokonce pro takové adresy, kde se nebavíme jenom o samotné vernisáži jako takové, ale dokonce i o prodejní akci. Pro lidi, kteří ale přesně toho hledají je tady Galerie u Betlémské kaple.

Moderní umění, jednoduchý interiér, spousta možností

Pokud bychom chtěli vše, co vám nabízí galerie shrnout do jednoduchých sloganů, tak nejspíše právě tyto budou těmi nejlepšími. V místě najdete opravdu krásné moderní umění, které je zcela schválně zakomponováno do poměrně obyčejného interiéru. Díky tomu tak na vás mohou jednotlivé kousky dýchnout o to více. Velká část vernisáže je navíc prodejní, takže můžete s oblíbenými kousky bez potíží i odejít. Odehrávají se tady ale také aukce obrazů, které jsou pochopitelně rovněž cíleny přímo na moderní umění.

Možnost aukcí z online prostředí

Zajímavostí je, že jsou přímo lidé pohybující se kolem aukcí obrazů dost zpátečničtí a drží se stále zajetých kolejí. Pokud tak řekneme že se jedná rovnou o online aukce obrazů, tak opravdu mluvíme o velice ojedinělé záležitosti. V Betlémské kapli přitom můžete volit z toho, jestli budete přítomni přímo na místě nebo jestli popřípadě budete právě součástí online aukce. Ať už tak či onak, tak tento krok výrazně přibližuje sběratelům šance na rozšíření sbírky.

Aukce, které vás zajisté osloví

Výhodou, kterou aukce současného umění přinášejí, je mimo jiné jejich všestrannost. Samotné moderní umění, které je ve své podstatě dost nespoutané a uvolněné ledajakým nápadům, je tak pochopitelně studnicí neuvěřitelného množství rozličných motivací, barev, provedení a dalších prvků. Z toho důvodu tak i samotná aukce nebude nudou. Pro každého milovníka moderního umění se tak zajisté najdou takové obrazy, které jej stoprocentně zaujmou a v mnoha případech zároveň i neosloví.