Vyměňte své peníze za investiční zlato

Akcie, nemovitosti, peníze v bance ­– to vše již přestává fungovat a kvůli tomu chudneme. Investoři se proto ptají: „Do čeho dnes investovat?“

Jak v dnešní době zajistit své vydělané peníze před ztrátou jejich hodnoty? Jaký majetek nám zajistí, že nebudeme chudnout? Odpověď na tuto otázku je dnes jiná než dříve. Po koronavirovém pádu akcií i vystřízlivění, pokud jde o investice do nemovitostí, je tady ale přece jenom jeden ostrůvek jistoty – zlato.

Investičním zlatem není všechno, co se třpytí

K investování se hodí pouze investiční zlato. Nakupovat akcie zlato těžících firem, surové zlato nebo zlaté šperky není stejné. Nehodí se ani památní mince. Investičním zlatem jsou zlaté investiční slitky a zlaté investiční mince. Pokud jde o správný výběr investičního zlata, poradí vám v prodejně v pražském Obecním domě, která se na prodej investičního zlata specializuje. „Zlaté mince a zlaté slitky určené k bezpečné investici do tohoto drahého kovu distribuujeme již 17 let,“ říká Pavel Trtík, ředitel společnosti. „Za toto období jsme si získali důvěru 60 000 zákazníků, kteří si u nás pravidelně doplňují své soukromé zlaté rezervy. Zlato dovážíme přímo ze zahraničí, od dceřiné společnosti rakouské centrální banky.“

Investiční zlato jde nakoupit i na dálku

Přesněji online, v e-shopu firmy Zlaté mince. Pražská prodejna v Obecním domě provozuje webové stránky www.zlate-mince.cz. Na nich zakoupíte investiční zlato zcela bezpečně i s bezpečnou dopravou až domů. Zlato se odesílá jako pojištěná zásilka. Na stejných stránkách najdete i každodenně aktualizovanou cenu zlata – výkupní i prodejní.

TIP: Věděli jste, že žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí? Českému trhu proto dominují zlaté cihly od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. Z investičních zlatých mincí kupujte australské „klokany“, kanadské s javorovým listem a rakouské Wiener Philharmoniker.