Získejte výhodnou půjčku ihned: Zástavou bude váš vůz

Potřebujete získat finanční prostředky a v bance vám nechtějí vyjít vstříc? Vyplatí se tedy najít nebankovní společnost schopnou nabídnout výhodné půjčky za solidních podmínek. I mnohé finanční instituce působící mimo bankovní sektor ovšem potřebují záruky. Jestliže nevlastníte nemovitost, případně nemáte pravidelný příjem ze zaměstnání či zisk pocházející z podnikatelské činnosti, budete mít problém zajímavou půjčku najít! Nebo ne? Znáte-li službu Zastavůz.cz, můžete vyřídit úvěr již do pouhých 30 minut.

Motorové vozidlo jako zástava

Zatímco u většiny půjček fungují jako zástava nemovitosti, Zastavůz.cz nabízí jako protiváhu vámi zapůjčených finančních prostředků alternativu zastavení vašeho automobilu. Že máte doma pouze motocykl či užitkové auto? Nevadí, klidně lze dát do zástavy i tyto dopravní prostředky. Jako protiváha půjčce mohou sloužit klidně i letadlo, případně zemědělský stroj. Jestli budete mít vozidlo v osobním vlastnictví nebo jako součást své firemní flotily, je úplně jedno. Výše finančních prostředků, jež získáte, je individuální. V maximu může činit až 80 % z celkové hodnoty zastaveného vozidla.

Vaše auto můžete používat

Máte strach, že byste byli na určitou dobu bez vozidla. Nemusíte! Služba Money and Drive zajistí, že vaše auto nebo jiný zastavený prostředek budete moci dále libovolně používat. Půjčku získáte se splatností stanovenou na 4 měsíce. Samozřejmostí je i alternativa předčasného splacení v případě, že budete chtít složit hotovost ihned. Problém není ani prodloužení termínu data splatnosti za předem dohodnutých podmínek.

Bez nahlížení do registru dlužníků

Že už máte nějakou půjčku uzavřenou a ještě jste svým závazkům nedostáli? Nevadí! U Zastavůz.cz si můžete i přes tuto skutečnost úvěr vzít. Firma totiž nenahlíží do registrů dlužníků. Jestliže si budete chtít prohlédnout veškeré detaily půjčky, navštivte její web. Veškeré informace budete mít přesně k dispozici, což je u půjčky jeden z nejdůležitějších aspektů.