Erotické masáže – 5 snadných kroků, jak připravit svému protějšku vzrušující relaxaci

Erotické masáže lákají svou špetkou tajemného, neznámého, dráždivého a možná i tak trochu zakázaného. Možná i vás někdy v minulosti napadlo, jaké by to asi bylo?! Pokud nechcete rovnou využít služeb placených profesionálů, nebojte se vyzkoušet tuto příjemnou formu relaxace doma. Buď se se svou představou svěřte svému partnerovi či partnerce, nebo svoji drahou polovičku rovnou překvapte, určitě neodmítne! Pokud si nejste jistí, jak na to, v následujících řádcích najdete inspiraci, aby se vaše zkušenost stala nezapomenutelnou.

Erotické masáže si jednoduše zamilujete

V dnešní uspěchané době plné stresu a moderních technologií trápí stále větší počet lidí nedostatek fyzického kontaktu. Máme sice mnoho virtuálních přátel, ale Facebookové šťouchnutí nám reálnou blízkost druhé osoby nahradit nedokáže.

Udělejte něco pro své zdraví a prohloubení intimity ve vztahu.

Masáže dokáží velice příjemnou formou zmírňovat bolest, pomáhají podpořit krevní oběh a navodit pocit uvolnění. Při dotecích se vám do krve uvolňují hormony štěstí – oxytociny, které snižují hladinu stresu.

Na co se můžete těšit

Při erotické masáži nedochází k žádné formě pohlavního styku. Toto pravidlo by mělo platit v profesionálních salonech, které služby nabízejí. Pokud se rozhodnete pro domácí verzi, fantazii se meze nekladou a je pouze na vás, zda večer zakončíte pouze společnou koupelí, nebo se necháte strhnout do vírů vášní.

Co je třeba mít na paměti

1. Čas

Udělejte si dostatek času, aby vás nic nerušilo. Nezapomeňte si vypnout mobilní telefony. Dovolte si pustit z hlavy všechny starosti, soustřeďte se pouze na přítomný okamžik a vychutnávejte si blízkost partnera či partnerky.

2. Místo

Připravte si příjemné prostředí. Ideální je místnost nejprve vyvětrat. Důležité je zvolit tu správnou teplotu. Místnost by měla působit útulně, teple a měkce.

3. Atmosféra

Zapůsobte na všechny partnerovy smysly. Nezapomeňte na tlumené světlo, nejlépe v podobě romantických plamínků svíček. Potichu pusťte příjemnou hudbu. Můžete zvolit oblíbené romantické nebo relaxační songy.

4. Pomůcky

Ideální je voňavý olej či krém, kterých je na trhu k dostání celá řada. Správně zvolená vůně může působit jako afrodiziakum. Neuděláte chybu, pokud se rozhodnete pro levanduli, jasmín, santalové dřevo či ylang ylang.

Použít můžete také nahřáté ručníky, které předejdou případnému zašpinění ložního prádla od olejíčku, nebo je lze použít k zakrytí části těla, aby váš protějšek neprochladl.

Zda se do masírování pustíte nazí, nebo v sexy prádle, je už čistě na vás.

5. Technika

Každý preferuje jiný druh dotyků. V tomto případě obzvlášť platí, že je nejlepší řídit se svými pocity a pohyby přizpůsobit situaci. Na výběr máte opravdu široké spektrum možností:

· Hnětení: plynulé a pomalé krouživé pohyby můžete střídat s rychlejšími

· Tření: nebojte se využít celé svoje tělo

· Klepání: střídejte rytmus i sílu úderů

· Hlazení: můžete zapojit i různé materiály, jako je hedvábí nebo kůže

· Škrábání: každému je příjemná jiná intenzita, zeptejte se

· Lehké kousnutí: působí velice vzrušivě

· Stlačování: využijte nejen prsty a dlaně, ale klidně i lokty a kolena

Obvykle se začíná s partiemi zad, která bývají jednou z nejvíce namáhaných částí těla. Plynule můžete přejít přes ramena a krk až k hlavě – určitě nevynechejte obličej a ušní lalůčky. Nezapomeňte se dostatečně zaměřit na nohy a ruce. Především dlaně a chodidla jsou velmi citlivá a pro mnoho lidí jsou dotyky na těchto místech obzvlášť vzrušující. Na závěr se přesuňte k hlavním erotogenním zónám. Tady už záleží jenom na preferencích vašeho protějšku, zda mu bude příjemná pouze masáž prsou, nebo si vychutná doteky i na hýždích a klíně.

Na rozdíl od profesionálních salonů, vy se nemusíte bát přejít k dalším, neméně příjemným erotickým aktivitám. Váš partner či partnerka jistě ocení toto zpestření sexuálního života.

Rozmazlujte se navzájem

Erotická masáž může být velice příjemná pro oba zúčastněné, což ovšem neznamená, že si nemůžete příště své role vyměnit! Vzhledem k tomu, že se jedná o aktivitu zdraví prospěšnou, která může upevnit váš vztah, neváhejte si tuto příjemnou činnost brzy zopakovat.

Nezapomeňte, že je třeba udělat si dostatek času a vykouzlit příjemnou atmosféru. Zda využijete pomůcky a techniky z minula, nebo své portfolio ještě rozšíříte, je už čistě na vás.

Patříte k těm, kdo již erotickou masáž vyzkoušeli? Nebo zatím ještě hledáte odvahu k odhození stud? Podělte se s námi v komentářích o své zkušenosti!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup