Máte omezený rozpočet na vybavení kanceláře? Officeoutlet Vám pomůže!

Kancelářský nábytek ztrácí část své ceny ihned po opuštění skladu. Proč toho nevyužít a nekoupit si vybavení do kanceláře, které na jednu stranu vykazuje mírné známky užívání, a na druhou stranu je k dispozici za příznivé ceny?

Koupit takto můžete prakticky cokoli, co do své kanceláře potřebujete. V nabídce společnosti Officeoutlet, která se zabývá právě bazarovým prodejem nábytku, najdete:

  • kancelářské židle a křesla
  • kancelářské a konferenční stoly
  • vybavení pro recepci
  • kuchyňský nábytek
  • paravány a zástěny
  • vybavení pro relax room
  • manažerský nábytek
  • školní nábytek

Nábytek řádově za stokoruny i desítky tisíc

Například kancelářské židle nabízí Officeoutlet v cenové hladině od 300 Kč do 8 700 Kč. To znamená, že na své si zde přijdou jak ti z Vás, pro které je priorita co nejnižší cena (tj. preference levného vybavení či „luxusnějšího“ vybavení s většími známkami užívání), tak i ti, kteří mají větší rozpočty (tj. mohou si dovolit koupit „luxusnější“ zboží s menšími známkami užívání).

Jestliže ze své nové kanceláře chcete dostat „maximum“, můžete využít služby pro „návrhy kanceláří“, kdy Vám pracovníci Officeoutlet zhotoví 2D a 3D návrh rozmístění jednotlivých kusů nábytku a následně s Vámi vybere konkrétní kusy zařízení, jež splňují Vaše nároky na rozměr, míru opotřebení, cenu a funkčnost.

Mezi další doplňkové služby patří doprava a montáž (můžete koupit dohromady či zvlášť), tj. po nákupu kancelářského nábytku v Officeoutlet nebudete muset řešit, jak zboží dopravíte do Vaší kanceláře a kdo Vám jej složí! Navíc, pokud v kanceláři máte původní nábytek, můžete jej nabídnout Officeoutlet k odprodeji.

Zajděte se podívat, do e-shopu či show roomu

To, jestli Officeoutlet nabízí nábytek vhodný do Vaší kanceláře, si můžete ověřit na internetových stránkách Officeoutlet.cz, či v show roomu, který najdete na adrese: V uličce 1/49, Jesenice 252 42, Praha – západ.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup