Moderní spaní ve jménu kvalitních matrací

K příjemnému pocitu ze spánku nejvíce přispívá správná postel a zdravé matrace. Pojem správná postel znamená nejen kvalitní materiál, ale zejména kvalitní a zdravé matrace a také rošty, na kterých matrace spočívají.

Moderní spaní ve jménu kvalitních matracíPokud si budete pořizovat nové matrace, vyplatí se věnovat výběru patřičnou pozornost, jelikož matrace se často kupují na několik desítek let. Nejlepším způsobem je vybírat na kvalitním místě, jakým je eshop ModerníSpaní.cz. Najdete zde veškerý sortiment týkající se zdravého spánku, od postelí, přes rošty, levné matrace až po přikrývky, polštáře, povlečení, prostěradla, ale i nábytek a další vybavení ložnic. Kromě nákupu lze využít i poradenství při výběru té správné matrace.

Zdravé matrace

Moderní spaní ve jménu kvalitních matracíEshop nabízí široký sortiment matrací z různého materiálu. Například pro manželské postele jsou ideální matrace 1+1, které tvoří tři vrstvy kvalitní pěny. Ke zdravému spánku přispívá voděpropustný zdravotnický potah Medico, Aloe Vera nebo Easy Clean.

Dalším druhem matrace Latex Exclusive, jejíž pět zón je zárukou pohodlí bez bolesti zad. Na zimu i na léto jsou vhodné vysoké matrace z koňských žíní.

Zdravé matrace jsou pro naši páteř důležité, mnoho z nás tráví většinu dne vsedě, či nezdravým pohybem, který přispívá ke křivení páteře. Během spánku by měla být páteř ve správné poloze, aby si odpočinula a abychom se každé ráno probouzeli svěží, bez bolavých zad.

Péřové přikrývky

Moderní spaní ve jménu kvalitních matracíVynikajících vlastností prachového peří z hus a kachen se využívá k výrobě přikrývek. Tento materiál je nejlepším přírodním izolantem tepla a navíc se snadno udržuje. To činí z péřových přikrývek skvělý prvek doplňující kvalitní postel, zdravou matraci a povlečení. Péřové přikrývky stačí po spaní vždy protřepat a provětrat, ovšem nevystavovat je přímému slunci a nevysávat. Pokud je vyperete jednou za 4-5 let jemným pracím prostředkem do 60°C, budou vám výborně sloužit desítky let.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup