Za termály na Slovensko. Jaké jsou ty nejlepší?

Cítíte se vyčerpaní a nemáte na nic energii? Raději energii načerpejte, a to ideálně v termálních lázních nebo na termálních koupalištích, kde se vám dostane klidu a odpočinku. V ideálním případě zamiřte do termálů na Slovensko, kde jich je opravdu hromada. Nabízí se tedy otázka, jaké termály jsou u sousedů Slováků ty nejlepší? Pro odpověď nechoďte daleko, odpověď na položenou otázku totiž máme.

Slovensko máme přes hranice, proč tedy mířit dál do zahraničí, kdy se u sousedů nachází tak skvělá místa pro odpočinek, jako jsou termální lázně a koupaliště. Vybrali jsme několik termálů hodných návštěvy, tak dlouho neváhejte a jeďte si konečně po tolika odpracovaných dnech zaslouženě odpočinout.

Termální koupaliště Velký Meder

Pokud budete mít cestu přes Velký Meder, tedy město na jižním Slovensku, nemusíte v cestě už pokračovat. Nachází se zde totiž krásné termální koupaliště, které tvoří celoročně otevřený komplex bazénů s vodou z termálních pramenů. Najde se zde mnoho jedinečných atrakcí pro děti a dostatek odpočinkových činností pro dospělé. Těšit se můžete například na perličkovou koupel, na polokrytý sedací bazén nebo na takzvaný italský bazén.

Lázně Rajecké Teplice

O Rajeckých Teplicích se říká, že to je jedno z nejkrásněji položených slovenských lázeňských městeček vůbec. Už to je důvod, proč sem zamířit. Kromě toho nabízí zdejší lázně klid a pohodu, které se vám jinde nedostane. Teče tudy termální hydrouhličitano-vápenato horečnatá voda, která takřka dosahuje čtyřiceti stupňů Celsia a která dokáže léčit neurotická onemocnění, také dokáže ulevit pohybovému aparátu, léčí netuberkulózní nemoci dýchacích cest a také nemoci z povolání.

Pokud se vydáte do některého lázeňského města či termálního koupaliště, stravte zde na pár dní, ať si opravdu odpočinete a vyženete z těla nahromaděný stres a napětí. S ubytováním ráda pomůže DCK Rekrea Ostrava.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup