Proč si nechat vytvořit firemní identitu od profesionálů?

Jestliže zakládáte novou společnost, je nezbytné nechat jí vytvořit grafickou identitu. Pro vaše vystupování na trhu je zásadní vymodelovat si jedinečný vzhled, díky němuž vás zákazníci vždy hravě identifikují. A co by vlastně taková firemní identita měla obsahovat?

Celá firemní identita se točí okolo grafického vzhledu. Potřebujete mít vlastní logo, pěkné webové stránky, marketingové materiály či vizitky, které respektují zvolenou barevnou sadu. Všechno spolu musí ladit a mít stejnou myšlenku.

Proč je to tak důležité?

Marketing rozhoduje o tom, kolik vyděláte. V současném prostředí, kde je těžké zaujmout mezi konkurencí, je opravdu důležité, aby byly vaše produkty a firma nezapomenutelné. Vryjte se lidem do paměti hezkým logem či chytlavým sloganem.

Corporate identity by měla odrážet odvětví, v němž se pohybujete, barevné zvyklosti (je dokázáno, že některé odstíny působí na lidi lépe než jiné), cílovou skupinu i vaše preference.

Proč se svěřit do rukou odborníků?

Logo si dost možná v Photoshopu dokážete udělat sami a vytvořit vizitky ve Wordu také není složité, ale přesto je lepší najmout si na tyto práce například grafické studio Praha s názvem Gradesi. Odborníci dobře vědí, jak co udělat, aby byl výsledek zajímavý. Kromě toho jde o dlouhodobou investici, která se vám určitě vrátí.

Mnoho začínajících společností tuto radu ignoruje, tvorba firemního loga za několik tisíc korun jim přijde zbytečně drahá. Jenže právě logo je jedna z věcí, na nichž se v začátcích nevyplatí šetřit. Grafická firemní identita bude vaši společnost provádět dlouhá léta, a tak by měla stát za to. Samozřejmě je možné ji časem změnit, mnohým velkým firmám se to úspěšně povedlo, ale lepší je, když vás takové těžkosti nepotkají

Značka s dobrým zázemím si daleko lépe drží klienty. A držet si stávající klienty je mnohem méně náročné než lákat nové. I to je důvod, proč byste si určitě měli nechat zhotovit firemní identitu, díky níž vás klienti vždy poznají.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup