BotyLuks: Stylové boty, které vám vydrží

Určitě to znáte – potřebujete si koupit pohodlné boty, které zároveň budou vypadat k světu. Ale ať hledáte, jak hledáte, nikde nic pořádného nemůžete sehnat. Boty jsou buď pohodlné, ale na pohled vás nelákají, anebo vypadají skvěle, ale noha v nich trpí. Právě tento problém řeší rodinná firma BotyLuks, která v Jablonci nad Nisou už spoustu let vyrábí poctivou obuv.

Boty vyrobené s láskou

Kožené ručně vyráběné tenisky, kozačky a domácí pantofle skvěle padnou, ještě lépe se v nich chodí a krásně vypadají. V pohodlných botech budou vaše chodidla jako v bavlnce. V zimních mrazech navíc udrží kvalitní obutí vaše nohy v teple a suchu. Každý pár bot je originál, vyrobený s důrazem na preciznost. Dlouhou výdrž a pečlivé zpracování potvrzuje tříletá záruka k vaší objednávce.

BotyLuks vyrábí rodinný tým s láskou k řemeslu a kromě kvalitních bot svým zákazníkům přináší pocit jedinečnosti díky příjemnému a vstřícnému přístupu. Prvotřídní kvalita navíc nemusí být nedostupným luxusem. Boty české výroby si můžete pořídit za cenu srovnatelnou s tím, co byste našli v běžné maloochodní síti. Přitom výsledek je neporovnatelný. BotyLuks ví, že pohodlí pro vaše chodidla je na prvním místě. Zároveň ale chápou, že boty musí mít styl. A přesně to vám přinesou.

Navštivte BotyLuks a přesvědčte se sami!