Reklamní textil: Jaké druhy se vyplatí pořídit?

Oblečení zaměstnanců v jakékoli firmě o lecčems hovoří. Vždyť úplně jinak vypadá, když podpoříte vlastní firemní identitu a lidé budou mít stejné kvalitní oděvy. Na trhu se nachází velké množství nejrůznějších oděvů, které určitě stojí za to. My se v následujících řádcích zaměříme na to, jaké oblečení si můžete pohodlně zakoupit. Naším tipem je známá značka Lambeste vyznačující se vysokou kvalitou a zajímavým designem. Jaký reklamní textil na sebe dokonale upoutá pozornost?

Trička a polokošile jako klasika

Velmi oblíbená jsou hlavně reklamní trička. Není se čemu divit, jelikož se nosí jak v letním, tak i v zimním období. Při výběru konkrétního modelu se soustřeďte především na velikost a také na výstřih. Volit lze jak provedení s klasickým kulatým výstřihem, tak i variace do tvaru písmena V. Podobně jsou na tom i polokošile, jež mají u krku zapínání na knoflík. Materiál, z něhož jsou trička i reklamní polokošile ušité, musí být jednak prodyšný a jednak také maximálně pevný i odolný vůči oděru.

Výběr správné mikiny

Určitě nezapomeňte ani na svrchní vrstvy. Především mikiny vypadají moc hezky. Vybrat si lze variace s kapucí, bez ní anebo nejrůznější uplé střihy. Samozřejmě se vyplatí popřemýšlet nad tím, zdali je u reklamní mikiny vhodná přítomnost zipu, anebo zvolíte spíše oblékání přes hlavu. Barevně je možné volit z opravdu pestrého spektra dle potřeby. Barvy si můžete přizpůsobit firemnímu dress code.

Funkční reklamní oděvy

Myslíte si, že reklamní textil nemůže být funkční a vysoce kvalitní? Jste na omylu. Třeba softshellové bundy nebo vesty jsou jasným dokladem toho, že budete vypadat dobře, upoutáte pozornost reklamním sdělením, a navíc získáte příjemný pocit. U Lambeste jsou samozřejmostí i množstevní slevy a doprava zdarma při objednávce přesahující 5000 korun.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup