Originální dárky pro muže

Vymýšlet vhodné dárky k různým příležitostem je občas pořádný oříšek. A co teprve dárky originální, to je teprve fuška. Kdyby to bylo jen jednou ročně, tak se to dá ještě „přežvýknout“, ale to jsou narozeniny, výroční, svátky, Vánoce a vynásobme to počtem osob v rodině. Naštěstí jsme pro vás připravili drobný seznam.

Originální dárky pro muže se hodí k různým příležitostem. V potaz musíme vždy brát nejen svou finanční situaci, věk obdarovaného, ale i jeho povahu, zájmy a další aspekty. Proto jsme vybrali od každého něco.

Pivní lázně

Pivní lázně rozhodně nejsou určeny pouze milovníkům piva. Naopak potřebuje-li si vaše drahá polovička odpočinout, načerpat novou životní energii, relaxovat – jsou wellness procedury ideálním či originálním dárkem.  Pokud je absolvujete společně, ještě utužíte váš vztah.

Sportovní fanoušci

Je-li váš drahý nadšený sportovec – nevadí, že fandí jen z gauče. Dopřejte mu reálný zážitek zájezd na mistrovství Evropy ve fotbale. Hokejová či fotbalová šála sice zahřeje, kšiltovka s logem oblíbeného klubu je fajn, ale chcete-li mu dopřát opravdu originální dárek, pak je to pravá nefalšovaná atmosféra.

Za tento zážitek vám bude neskonale vděčný a do konce života vás bude na rukou nosit. Zatímco ženy prahnou po romantice, chlapi po „mičudě“. Vstupenky na zápas Bayern Mnichov nestojí sice málo, ale pokud se má jednat o dárek všech dárků a předčit ty ostatní, pak se na cenu nelze dívat jako na pohromu.

Let balónem

Let balónem se hodí například ke společnému výročí, protože si užijete bok po boku romantiku a dobrodružství. Nechat se unášet vzdušnými proudy, vidět svět z ptačí perspektivy, modré nebe nad hlavou a zelené vrcholky pod sebou – to je skutečně originální dárek.

Adrenalinové sporty

Musíte neskonale dobře znám vaší polovičku a vědět, že po něčem takovém opravdu touží. V jiném případě nabude dojmu, že se ho chcete zbavit. Možností se nabízí nepřeberné množství od skoku padákem až po paragliding nebo skákání na gumě. Výběr je vskutku bohatý.