Jak vybrat dárky, které udělají radost

Někdo si nákupy dárků užívá a chodí po obchodech, kde vybírá i několik hodin. Pro jiného je představa, že tráví čas po nákupních centrech horor. Zkuste naše tipy, nakupte na e-shopech a máte po starostech. Většina z nich navíc nabízí osobní odběr, takže vše stihnete bez toho, abyste se museli spoléhat na dopravce.

Hodinky Casio

Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. Jako první na světe na svých hodinkách zobrazili datum. Jestli máte doma muže, který preferuje digitální hodinky oproti těm ručičkovým, pak je značka Casio rozhodně skvělá volba.

Jak vybrat dárky, které udělají radost

Řada odolných hodinek G-Shock už před lety nadchla a přilákala velké množství zákazníků. Mají totiž skvělé vlastnosti:

  • jsou lehké,
  • odolné vůči pádu až z 10 metrů,
  • odolají také nárazům, vibracím, magnetickému poli i různým teplotám,
  • a jsou za skvělou cenu.

 

Velmi oblíbené jsou řady outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Od značky Casio čekejte nejmodernější technologie – hodinky mají bluetooth, solární pohon a mnoho dalších funkcí.

Lahev luxusního sektu se skleničkami

Kdy jindy darovat něco opravdu luxusního a nehledět přitom na to, kolik věc stojí. Dárek má především potěšit. Značka Moët & Chandon je nejznámější producent šampaňských na světě z Francie. Historie společnosti Moët & Chandon začala v 18. století, kdy si Claudie Moët založil vlastní společnost. Se svou rodinou byl usídlený v kraji Champagne, kde také vlastnil pozemky a vinic. Sada šampaňského se skleničkami ženu přesvědčí, že na ni myslíte a chcete jí dopřát to nejlepší.

Romantický výlet do Českého ráje

Co se vám vybaví, když se řekne Český ráj? Nádherné skály, písek, borovicové lesy. A nejen to, také několik hradů, nebo Bozkovské dolomitové jeskyně.

V Českém ráji strávíte báječný víkend během celého roku, v létě je to ideální místo i pro cyklisty. Stačí, když si rezervujete hotel.