Jaké barvy budou in letošní léto?

Zajímáte se o módu? Pokud ano, je samozřejmě správné se umět také dobře obléknout. Jak na to? To vám poradíme. Budeme se orientovat především na barvy a na to, jak je nejlépe kombinovat. Jedině tak máte jistotu, že nešlápnete vedle. A je jedno, zda plánujete koupit pánské, nebo módní dámské oblečení. Prvním krokem by měl být odstín barvy. Zapomeňte na vše výrazné a těžké, jelikož hitem letošního léta budou zcela určitě barvy v lehkém a svěžím nádechu. S těmi zaručeně chybu neuděláte, ať už půjde o jakoukoliv příležitost.

Důležité je zaujmout

Že je třeba zvolit světlejší odstíny, to již víme. Nyní nezapomínejme také na důležitou informaci, která se týká už konkrétních barev. Zde zapomeňte na to, co bylo hitem v zimě, jelikož to dominovala hlavně černá, nebo béžová. Léto má ukázat hravost a jedinečnost, čemuž přizpůsobte i odstíny ve vašem šatníku. Proto doporučujeme barvy, jako je:

  • Červená
  • Modrá
  • Zelená

Kombinací se rozhodně bát nemusíte. A je jedno, zda plánujete v této barvě tričko, nebo chcete být připravena do chladnějších dní a večerů, kdy se i v létě mohou hodit trendy dámské kabáty. I když venku již bude skoro tma, vy můžete i nadále zářit. A to právě díky zajímavému odstínu, který si sama vyberete.

Obuv raději neutrální

I když oblečení jako takové může hrát téměř všemi barvami, v oblasti bot doporučuje neutralitu. Hitem budou různé tělové nebo pudrové barvy, stejně jako nic nezkazíte ani barvou čistě bílou. Třeba kožené kozačky na podpatku v kombinaci s minisukní mohou působit velmi zajímavě a stylově. Totéž platí i o sandálech, balerínách, nebo jenom obyčejných žabkách, které jsou na léto také pravou volbou, která zaručeně nezklame žádnou ženu. Že ještě nemáte nakoupeno to pravé? Tak hurá do obchodu. Výběr nových, ale i loňských kolekcí je více než bohatý. Zaručeně si vyberete i vy sama. Tím si buďte jista.