Poznejte výhody textilních hal

Jak snadno, rychle a úsporně zastřešit sklad, halu či jiný prostor vašich podnikatelských aktivit? Také si zrovna teď kladete tuto otázku? Pak vás budou jistě zajímat textilní neboli plachtové haly. Poznejte výhody tohoto řešení.

Textilní haly a jejich výhody

Zastřešení vašich podnikatelských aktivit může být významnou částkou v rozpočtu, pro mnohé až neúměrně velkou. Je to i váš případ? Možná jen vybíráte nevhodné řešení pro vás. Rozšířenou možností jsou textilní haly. Oblíbené jsou právě pro svou finanční úsporu a oceníte i rychlost, se kterou se vystaví. Jde o jednoduchou halovou konstrukci, do níž se zavede plachta. Už prostor nevyužijete? Stejně bezproblémová je i demontáž.

Z dalších výhod oceníte minimální náklady na údržbu, dlouhou životnost (oslovíte-li společnost využívající kvalitní technologie). Textilní haly lze také rozšiřovat či propojit s jinou budovou.

Díky tomuto řešení vznikají prostory, v nichž můžete skladovat různý materiál či produkty, dají se využít pro ustájení hospodářských zvířat, jako jízdárny a mohou se zde konat různé sportovní akce. A slouží i k mnoha dalším účelům.

Poskytovatel textilních hal

Také by se pro vaše aktivity nejvíce hodila textilní hala a hledáte vhodného dodavatele? Je jím společnost POLAK CZ s.r.o. Vytvoří vám plachtovou halu na míru vašim potřebám a požadavkům, a to za využití kvalitní technologie, díky níž bude mít dlouhou životnost.

Plášť je z odolné technické textilie a patří do skupiny těžko hořlavých stavebních materiálů. Plachtu si vyberte z mnoha barevných odstínů, nebo si ji nechte velkoplošně potisknout. Kromě textilií tvoří halu systém ocelových příhradových rámů, které pojí fixační ztužidla.

Textilních hal využívají s úspěchem různé firmy, například Geosan Ostrava, Vlamax Bystřice, Thimm Service v Chotětově, či dokonce Integry Automotive ve slovenském Lozornu. Zařadíte se mezi ně i vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup