Studium MBA jako počátek restartu kariéry

Pracujete na manažerské pozici a zdá se vám, že už mírně zaostáváte za svými mladšími kolegy? Chcete zvýšit svoji hodnotu na trhu práce, naučit se něčemu novému, patřit ke špičkovým odborníkům? Právě pro vás je určené studium MBA.

Titul MBA je v posledních letech skloňovaný ve všech pádech. Škol, kde se dá vystudovat, přibývá a jeho spokojených nositelů také. Budete mezi ně patřit i vy?

Díky MBA objevíte trendy moderního managementu

Titul MBA v ČR není považován za akademický titul, avšak zaměstnavatelé si ho cení, jelikož dokazuje, že jeho nositel je ochotný něco udělat pro své vzdělání. Za vysokoškolský titul být uznán ani nemůže už ze své podstaty. Studium probíhá úplně jinak než na vysoké škole. Neučíte se žádnou nudnou teorii, důraz je kladen na praktické dovednosti a jejich aplikaci v reálném životě. V rámci závěrečných prací je dokonce možné zaměřit se přímo na témata, se kterými se setkáváte ve svém zaměstnání.

Ano, MBA lze vystudovat při práci

Studium MBA je určeno absolventům vysokoškolského titulu aspoň na bakalářském stupni nebo lidem s prokazatelnou manažerskou praxí – tedy těm, co pracují. Tomu odpovídá i pojetí vzdělávacího procesu, i když se na konkrétních školách mírně liší.

Obrovskou flexibilitu v tomto ohledu nabízí svým studentům European School of Business & Management (ESBM), která vyznává moderní online formu výuky. Studenti mají přístup do e-learningového prostředí, takže se mohou učit kdykoliv a odkudkoliv, stačí jen mít připojení k internetu. Lektoři s bohatými zkušenosti z praxe jsou jim samozřejmě plně k dispozici, není problém komunikovat elektronicky. Během ročního studia se konají pouze čtyři celodenní setkání, a to v Praze.

Vyberete si, co vás zajímá

Na ESBM si lze vybrat z mnoha zaměření MBA, jako jsou například leadership a soft skills, sportovní management, pojišťovnictví či corporate management. Flexibilitu máte nejen časově, ale i při výběru specializace a studijních modulů.

Vystudování MBA není procházka růžovým sadem, budete muset obětovat svůj čas i peníze, avšak je to investice, která se vyplatí. Lepší uplatnění na pracovním trhu je však jisté, vyššího platu nebo kariérního růstu dosáhne většina absolventů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup