Vybíráte satelit? Zkuste satelitní komplet

Jelikož v České republice došlo k ukončení analogového pozemního vysílání, diváci mohou své oblíbené televizní pořady získat buď pomocí digitálního pozemního vysílání, nebo díky satelitními příjmu. Jestliže porovnáte tyto dvě možnosti, jako vítěz vychází satelitní příjem, který vám zaručí mnohem lepší kvalitu zvuku a obrazu a také větší výběr programů.
Pro zachycení satelitního příjmu je třeba pořídit následující vybavení – digitální satelitní přijímač, satelitní anténa, neboli parabola, LNB konvertor, koaxiální kabel a F-konektory. Nebo existují takzvané satelitní komplety, které jsou lepší variantou pro ty, kterým se nebude chtít pořizovat každou část zvlášť, a zároveň jsou satelitní komplety o něco levnější. Satelitní komplety obsahují všechny výše zmiňované komponenty, s výjimkou koaxiálního kabelu a F-konektorů.
Existuje několik variant satelitních kompletů, které se od sebe odlišují podle toho, jaké programy na nich zachytíte. První možností jsou satelitní komplety určené na volné programy. Jedná se o nejlevnější variantu, a to z toho důvodu, že zachytíte pouze volné programy. České programy vám tedy nebude dovoleno sledovat. Další možností jsou satelitní komplety, které slouží k zachycení českých programů. Jejich součástí je dekódovací karta, díky které vám bude umožněno sledovat právě české programy. Dále se prodává satelitní technika určená na více družic. S těmi budete moci zachycovat satelitní příjem z více družic, díky tomu získáte navíc hlavně zahraniční televizní stanice. Poslední možností jsou satelitní komplety s podporou HDTV, díky nim budete moci sledovat televizní programy ve vysokém rozlišení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup