Podnikání založené na sněhu

V posledních letech je stále větší zájem o lyžování, lyžařské zájezdy apod. S větším náporem lyžařů logicky roste také potřeba kvalitního zázemí, ať už se jedná o prodej lyžařského vybavení, půjčovny lyží, pořádání zájezdů a lyžařských kurzů, prodej skipasů a zajišťování ubytování. Na pomoc či pro zajímavost pro začínající i již zběhlé podnikatele v oblasti zimního cestovního ruchu vznikla nová příloha známého hobby časopisu SNOW. Jmenuje se SNOWbiz a zajímavé informace, tipy a novinky z prostředí horského byznysu zde najdou všichni zainteresovaní.

Vždycky se dá něco vylepšit

Co je v zahraničí nového, co můžete vašim klientům nabízet v tuzemsku i vy, jak vylepšit váš marketing, reklamu či jak dát vědět lyžařům o vašich nových službách, to vám poradí právě SNOWbiz. Na kvalitu a aktuálnost informací dohlíží zkušený redaktor Tom Řepík, který dlouhá léta působí jako redaktor časopisu SNOW. Tom sám je vášnivým lyžařem, vidí do zákulisí tuzemského i zahraničního, zejména amerického, horského byznysu, díky tomu vám podává vždy informace spojené v i nečekaných souvislostech, poradí různé metody a postupy, které v zahraničí horští byznysmeni už používají. Novinky jsou odborně, avšak srozumitelnou formou podávány tak, aby oslovily profesionály v horském byznysu a pomohly jim k lepší prosperitě a lyžařům zajistily ty nejlepší služby.

SNOWbiz, příloha časopisu SNOW pro horský bysnys, vychází s každý číslem časopisu SNOW. Elektronickou podobu článků na toto téma najdete rovněž na webu SNOWbiz.cz, kde jsou publikovány odborné aktuality, je zde čtenářům k dispozici archiv článků a také možnost diskutovat pod každým článkem. SNOWbiz vydává vydavatelství SNOWmedia, které se zaměřuje na vydávání lyžařských časopisů a provozuje rovněž zimní weby jako SNOW.cz pro nadšence sjezdového lyžování, BEZKY.net zaměřené na informace o běžeckém lyžování a další. Nechte se inspirovat a vylepšete svůj horský byznys s novým časopisem SNOWbiz.