Sháníte originální dárek pro muže? Co takhle mince nebo medaile ze vzácného kovu?

Kolik máte mužů v rodině, ať již se jedná o manžele, partnery, bratry, otce, dědečky, syny a synovce? Vymyslet pro všechny originální vánoční dárek mnohdy bývá oříškem, a to i přesto, že na trhu v současné době najdete téměř vše. Mince a medaile disponují hned několika přednostmi. 
Medaile v první řadě není hned tak obyčejným dárkem. Ona je totiž ze své podstaty oceněním. Tím, že muži věnujete medaili, a je jedno s jakým motivem, mu dáváte najevo, že si ho vážíte. Za to, že je dobrým manželem, otcem, partnerem, ale i kamarádem do deště. Za to, že tu zkrátka je pro vás a vaši rodinu.

Nechte se inspirovat

Širokou nabídku zlatých medailí najdete například v portfoliu Pražské mincovny. A pozor, tyto medaile nejsou zlaté jen jménem. Vyrobeny jsou ze zlata nejvyšší ryzosti – 24 karátů! A jaký vybrat motiv? Na stránkách zlate-mince.cz odklikněte odkaz tip na dárky a hned na to další odkaz dárky pro muže. A nechte se inspirovat.

Dárek pro manžela, otce i syna

Nabídka mincí a medailí pro pány tu je přehledně rozdělena do několika podkategorií, které váš výběr maximálně usnadňují. V dalších podkategoriích tak najdete již konkrétní tipy na dárky pro tátu, syna, dědečka, vnuka, bratra, přítele, ale třeba i kolegu. A jejich cena? Ty nejmenší zlaté slitky s motivem bohyně Fortuny nosící štěstí získáte již od 1500 Kč!

Láska, štěstí, nebo peníze?

Velké popularitě se těší i jména, tedy medaile mincovního typu s vyrytým jménem obdarovaného. V nabídce Pražské mincovny totiž najdete medaile se všemi jmény českého i slovenského kalendáře. Vybírat ale můžete i z motivů, jako jsou láska, peníze, štěstí, úspěch, zdraví, a již stálicí na mincovním trhu jsou medaile a mince s jednotlivými znameními zvěrokruhu.

Medaile jako vzkaz

Téma a výtvarné zpracování mince či medaile by měly vystihovat osobnost obdarovaného, mohou ale být i jakýmsi poselstvím. Medailí svému muži můžete říct třeba to, co se mu zdráháte říci osobně. Určitě to pochopí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup