Mexická jídla dle tradičních receptur

Pro všechny milovníky pikantní mexické kuchyně se v Praze nachází hned tři mexické restaurace Las Adelitas, o nichž lze říct, že jsou tradiční. Ani zdaleka se nejedná o napodobeniny a pokrmy, které využívají komerčních receptur, vás nadchnou, hovoříme o vaření s láskou.

Počátky

Začátky nebyly rozhodně snadné, zakladatel Las Adelitas Rodrigo vařil nejprve v domácích podmínkách. Společně s kamarádem z Mexika Patriciem pak založili mexickou restauraci. Praha pro ně byla zpočátku městem, po kterém se pohybovali pouze metrem a tramvají a jejich rozvážka byla přímo do domu či do bytu. Obliba mexických jídel ovšem tak stoupala, že se rozhodli založit restaurace Praha 1, 2 a 3.

Ovšem velký podíl na vzniku mexické restaurace na Praze 1 měli další společníci David a Fernando. Ze zásilkové a cateringové společnosti se tak postupně stal menší řetězec restaurací v Praze 2 a v městských částech Praha 1 a 3.

Nabídka originálních jídel a nápojů

mexické restauraci Praha 2 Las Adelitas můžete ochutnat nejen skvělá jídla vařená s láskou a dokonalou znalostí tradičních receptů. Rovněž si můžete dát něco skvělého k pití a zlepšit si tak náladu. Mezi nejoblíbenější pokrmy z Mexika se pak řadí například burritos, enchiladas, tacos či flautas. Že jste ještě mexickou kuchyni neochutnali? Tak směle do toho, vydejte se třeba do restaurace Praha 3, pokud jste z této oblasti. I zde najdete originální prostředí a nabídku pokrmů, které pohladí na duši i rozpálí. Mexická restaurace Praha 3 z vás může učinit závisláky na kuchyni ze středu Ameriky.

Skvělá oslava narozenin či firemní akce

A co takhle uspořádat firemní večírek?. Praha je krásným historickým městem, ve kterém je o zábavu postaráno a platí to také o nabídce jídel z celého světa. Nemusí být ovšem snadné naleznout skutečně autentickou kuchyni. Las Adelitas jsou vskutku tradiční restaurací, ve které můžete uspořádat nejen firemní eventy s mexickými chutěmi, ale také třeba soukromou oslavu narozenin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup