Jak pořídit automobil v solidní výbavě za rozumnou cenu? Nechte si ho dovézt z Německa

Nové auto potřebuje čas od času každý z nás. Ne vždy jsme ale spokojeni s nabídkou tuzemských prodejců. Hledáme-li dobrý poměr mezi cenou, výkonem a výbavou vozu, často jsme situací na našem trhu dokonce nepříjemně překvapeni. Naštěstí se dnes při vybírání toho pravého vozu nemusíme omezovat jen na české prodejny.

Neuspokojuje vás nabídka našich prodejců?

Není třeba sáhnout po kompromisním řešení. Oblíbenou alternativou je dovoz aut ze zahraničí, nejlépe z některé ze zemí Evropské unie. Zejména ve státech západní Evropy totiž mnohdy koupíme automobil v lepším stavu a za výrazně přívětivější cenu než v Česku.

Odkud je dovoz aut nejvýhodnější?

Pro občany České republiky je již tradičně nejběžnější volbou dovoz aut z Německa. A nejen proto, že se jedná o naše přímé sousedy, tudíž nemusíme řešit přepravu na extrémně dlouhou vzdálenost. Němečtí obchodníci jsou totiž zvyklí jednat opravdu férově. Proto si vysloužili dobrou pověst nejen mezi svými krajany, ale také v zahraničí. Při dovozu aut z Německa se tak v podstatě nesetkáme s u nás bohužel rozšířenými nešvary, mezi které patří přetočený tachometr, zatajené informace o havárii nebo skryté vady vozidla.

Německé automobily jsou v lepším technickém stavu

Německé silnice a dálnice jsou ve výrazně lepším technickém stavu než u nás, kde se často opravy realizují extrémně dlouhou dobu a nezřídka v nedostatečné kvalitě. V Německu na vozovku s poškozeným povrchem v podstatě nenarazíme. Proto mají auta z Německa podvozek i tlumiče ve výrazně lepším stavu. Navíc jsou němečtí majitelé zvyklí svým vozům věnovat větší péči a pravidelně je servisovat.

Lepší výbava a rozumná cena

V naší zemi jsou ceny automobilů často přemrštěné. V Německu naopak pořídíme za rozumnou sumu vůz ve skvělé výbavě.

Zvažujete dovoz auta z Německa?

Nemusíte ovládat jazyk ani se orientovat na německém trhu. Můžete využít dovoz aut z mobile.de, kde za vás vše potřebné zařídí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup