4 důvody, proč dát šanci boxerkám

Sortiment pánského spodního prádla je mnohem pestřejší než v minulých dekádách a muži, kteří se omezují na jediný střih, jsou sami proti sobě. A co vy, jak jste na tom? Pokud již od dob střední školy nosíte slipy nebo trenky, a zuby nehty se bráníte boxerkám, přečtěte si následující důvody, proč je alespoň vyzkoušet. Vždyť podle průzkumů je většina mužské populace považuje za ideální druh spodků, určitě jim přijdete na chuť i vy.

1. Jsou nadčasové

Trendy přicházejí a zase odcházejí, boxerky zůstávají. Ačkoliv se o nich před lety tvrdil opak, čas jednoznačně ukázal, že právě tento druh spodního prádla zůstane na módním výsluní snad navždy. Jejich popularita neklesá, a naopak přibývá mužů, kteří v nich nachází zalíbení. Takže pokud si pořídíte stylovku jako boxerky Calvin Klein, rozhodně se nemusíte bát, že zakrátko vyjdou z módy a budete je muset měnit za jiný střih.

4 důvody, proč dát šanci boxerkám

2. Jsou tak akorát

Slipy jsou příliš krátké, trenýrky zase dlouhé – znáte ten pocit bezradnosti? Můžete se ho snadno zbavit. Pořiďte si boxerky a zažijte nepoznané pohodlí. A protože jsou k mání v rozličném provedení (s kratšími i delšími nohavičkami), přijde si na své každý bez ohledu na typ postavy.

3. Jsou sexy

Ženy pohled na pánské spodní prádlo vzrušuje, ale musí stát za to. Boxerky údajně vnímají jako nejvíce sexy spodky – a pokud vsadíte na značkové boxerky Tommy Hilfiger či zmíněné „calvinky“, dostanete partnerku do varu. A jen tak mimochodem – oproti ostatním střihům skvěle tvarují pozadí.

4 důvody, proč dát šanci boxerkám

4. Jsou skvělé na sportování

Aktivní životní styl vyžaduje pečlivý výběr oblečení. Nedílnou (a možná i nejdůležitější) součástí outfitu je také spodní prádlo. Musí perfektně sedět, nikde neřezat ani netlačit. A právě takové vlastnosti mají kvalitní boxerky. Zajistí vám komfort po celý den a zdaleka nejvíce je oceníte v posilovně nebo při sportu.

Potřebujete snad další důvody, proč se nechovat jako konzerva a dát boxerkám šanci? Fakt, že jde o nejoblíbenější typ pánského spodního prádla, není náhoda!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup