Blíží se zima a s ní i zvýšené nároky na úklid komunikací

S příchodem minusových teplot se stávají chodníky a komunikace skluzavkami. Uklouznutí na neupraveném chodníku nám může způsobit nelehké zranění. Avšak stále jsou tu zákony a povinnosti, které nám říkají, kdo se o komunikaci a chodníky má starat. Údržbu chodníků má na starost jejich majitel, tedy většinou obce a města. Zodpovědnost mají za jejich úklid, schůdnost a obecně užívání. Před zimou sestavují plán zimní údržby, aby nejfrekventovanější komunikace byly uklizeny co nejdříve. Předcházet nehodám lze při rychlém jednání a za použití kvalitní techniky.

Ulehčete si odklízení sněhu výkonnou technikou

V obcích se chopí úklidu ulic a chodníků zaměstnanci obcí nebo najaté společnosti. Miliony z městských a obecních pokladen tak zmizí právě na zimní úklid. Rychlá a kvalitní údržba se neobejde nejen bez lidí, ale také bez strojů. Komunální technika pomáhá s úklidem ve městech i menších obcích. Je to nepostradatelný pomocník. Vyplatí se vybírat komunální vozidla slučující multifunkčnost a hospodárnost, jako jsou například vozidla Multicar. Zajišťují nejen perfektní údržbu silnic a chodníků, ale také splňují nejvyšší požadavky na bezpečnost a komfort řidiče. S technikou se úklid stává účinnější, rychlejší a pohodlnější.

Vozidla Multicar M31 Euro VI kategorie N2

Multifunkční vozidla Multicar vám ulehčí úklid po celý rok ve městech, na venkově, v terénu nebo třeba na staveništi. Jedná se o flexibilní stroj s možností připevnění více než 300 druhů nástaveb. Pro zimní období jistě oceníte nástavec sněhové radlice nebo sněhového odřezávače. Záleží už jen na vás, jakou úklidovou šířku preferujete a jak velkou sněhovou vrstvu potřebujete sklízet. Vhodný nástavec si jistě vyberete. A jestliže vozidlo Multicar již vlastníte, připravte jej na zimu a dopřejte mu pravidelný servis. Kompletní poradenství, prodej a servis vám může nabídnout autorizovaný prodejce komunálních vozidel značky Multicar – MINAM servis a.s.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup