Moderní džbány na květiny

Klasickým vázám odzvonilo a na odiv se derou nové jednoduché džbány. Jejich originalita spočívá ve snadné manipulaci a různoúčelovém provedení. Tyto vysoké nádoby jsou vlastně obdobou karaf, ale tentokrát si z nich nebudete nalívat vodu do sklenice vy, ale bude z nich pít vaše květina.

Moderní domácnost ve skle a plastu

Pokud nějakou nevyužitou karafu na pití máte, nebojte se do ní vložit čerstvě natrhané kvítí. Skleněné džbány mají všestranné využití. Jejich vzdušností a hravostí podtrhnete současný styl vašeho bydlení, což nikdy není na škodu. Sklo navíc velmi dobře pasuje s dalšími elementy, např. dřevem a kovem.

Plastové džbány na květiny jsou méně stabilní, do těchto typů používejte raději květiny umělé. Jsou téměř bezúdržbové, občas z nich jen otřete prach. Nad umělými květinami spoustu lidí ohrnovalo nos, jejich podoba je dnes již reálným květinám velmi blízká. Okvětní plátky růží, pivoněk, frézií a tulipánů jsou z lehkých textilií a květinu mnohonásobně zatraktivní.

Moderní džbány na květinyPlast má to kouzlo, že dokáže pozdvihnout interiér všemocnými barvami. Plastové džbány tak seženete v různých odstínech, což vám zrovna neusnadní situaci..ale můžete si jich koupit více a střídat je třeba podle nálady – jsou levnou variantou.

Venkovské ladění v plechovém hávu s keramikou

Mimo skleněných a plastových nádob si rychle našly uplatnění i plechové džbány. Nejsou drahou záležitostí a domovu dodají nový rozměr. Keramika je už o něco dražší. Motivy na tyto džbány jsou většinou inspirovány slunnou Provencí či jiným venkovským sídlem. Ať už jsou pruhované, puntíkované nebo se srdíčky, domov krásně proteplí.

Je to až k nevíře, jak se tento manýr v domácnostech rychle uchytil. Místo toho, aby porcelánový džbán zaujal místo na kuchyňské lince na čerstvé mléko pro děti k snídani, jeho účel může být i ryze dekorační ve formě netradiční vázy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup