Nástroje, které vám pomohou s úklidem vaší domácnosti

Jak na úklid domácnosti? Můžete se udřít manuální prací, nebo využít užitečných pomocníků. V tomto článku vám ukážeme nástroje, které vám dozajista pomohou.

Pryč jsou ty časy, kdy bylo potřeba všechen úklid provést pouze za pomoci smetáku a lopatky. Spoustu práce vám dnes ušetří roboti. Pokud ale stále lpíte na tradičních způsobech, vaším nenahraditelným pomocníkem se stane úklidová technika Karcher.

Jednoduchý úklid

Karcher patří mezi přední výrobce profesionálního nářadí. Zaměřuje se zejména na úklidovou techniku, která je vhodná nejen pro firmy, ale také domácnosti. Ulehčí vám úklid. A to pěkně od podlahy. Parní čističe Karcher využívají vody v plynovém skupenství k dosažení co nejvyšší čistoty.

Možná vás teď napadlo, že před umytím podlahy je nejprve dobré zamést. Lepšího výsledku dosáhnete s pomocí vysavače Karcher. Zařízení s vysokým sacím výkonem nevynechají ani smítko. Pokud ale chcete „zabít dvě mouchy jednou ranou“, pak bude lepší upřít svůj zrak na parní vysavače. Karcher nabízí plejádu zajímavých produktů s dostatečným sacím výkonem a vysokým tlakem páry. Napařování a uklízení tak bude jednodušší než kdy jindy.

Leštění podlah

Lesknout se může nejen plovoucí podlaha. Její konstrukce a vlastnosti k leštění doslova vybízí, dobrých výsledků ale můžete dosáhnout i u jiných materiálů. Dokážete si představit, že i takový beton může být hezky lesklý a hladký? Stačí použít vhodné nástroje. Leštiče podlah Karcher právě takovou práci odvedou.

Kombinují totiž napařování, vysávání a sušení v jednom balení. Jedno zařízení vám tak dokáže ušetřit spoustu práce, kterou by jinak musely odvést multifunkční vysavače Karcher.

Dokončení úklidu

Bez oken by se z domu stal bunkr. A to platí i v případě, že se o ně nebudete patřičně starat. S pravidelným úklidem vám pomůžou běžné čistící prostředky a čistič oken Karcher. Vysavač na okna Karcherjednoduše vyčistí i dlouho nemytá okna. Jelikož jsou vybaveny baterií, můžete je vzít kamkoliv bez nutnosti zajištění napájení.

Svoji domácnost můžete obohatit o další výrobky využívající páru – např. parní žehlící stanice Karcher. Jedná se o soupravu žehličky a žehlícího prkna. Díky efektivnímu odsávání páry strávíte žehlením až o 50 % méně času.