Dokonalé dárky pro milovníky outdooru

Stále ještě nemáte dárek pro někoho z vašich blízkých a jde o člověka, který tráví veškerý volný čas venkovními aktivitami či sportem? Pak to máte docela jednoduché. Možností pro milovníky outdooru je hromada a v různých cenových relacích.

Novým vybavením uděláte vždycky radost, stejně tak potěšíte kvalitním oblečením, batohem apod. Pojďme se ale podívat na pár konkrétních tipů.

1. Karabina nejen pro lezce

Drobnost, která potěší a může zachránit život. Přesně to je karabina. Ideálním dárkem je zejména pro lezce, avšak nejen pro ně. Vždyť každý si ji může připnout na batoh, opasek, klíče atd. Karabina je záležitostí pár stovek korun, v závislosti na tom, zda vyberete model s bezpečnostní pojistkou, materiálu atd.

2. Horolezecké či ferratové úvazky

Horolezectví nepropadne úplně každý, avšak na vnitřní horolezeckou stěnu chodí spousta lidí. Vybavení se tam většinou dá půjčit, ovšem pokud víte, že tam daný člověk chodí pravidelně, můžete prozkoumat úvazky a darovat mu jeho vlastní. Tento úvazek se dá využít taktéž na jištěné cesty via ferrata.

3. Karimatky pro lepší spánek

Co darovat lepšího než kvalitní spánek? Milovníkovi outdooru samozřejmě nedávejte anatomický polštář, protože jeho nejoblíbenějším hotelem je stan či spánek pod širákem. Investujte tedy raději do dobré karimatky, díky níž neprochladne. Ideálně lehké, co se snadno přenáší, dnes je trendem cestovat nalehko.

4. Trekingové hole klidně jen na vycházku

Trekingové hole se již dávno nepoužívají pouze při vysokohorské turistice. Zcela bez studu se s nimi lze vydat na vycházku po cyklostezce ve vašem městě. Díky holím kromě noh dostanou zabrat i ruce, procvičí se svalstvo celého těla. Každý sportovec či milovník vycházek tuto skutečnost ocení.

To bylo jen pár příkladů, vymyslet se toho dá pochopitelně daleko více – spacák, plynový vařič, stan, malá lékárnička, nápadů je nespočet.