AMJ poskytuje finanční poradenství i služby pro sportovce

V posledních několika letech se finanční gramotnost obyvatel České republiky výrazně zlepšila. Pokud tedy chcete řešit svou finanční situaci, například sjednat hypoteční úvěr na bydlení, obraťte se na profesionála, který se orientuje na poradenství v této oblasti. V následujících řádcích vám prozradíme, do jaké společnosti vložit důvěru a co všechno vám dokáže nabídnout.

Současná situace na hypotečním trhu je divoká, protože se zvyšují úrokové sazby, navíc banky zpřísňují své podmínky. Využijte online hypoteční kalkulačky, díky které si uděláte představu, jak vysokou měsíční splátku budete mít a podobně. V tomto segmentu působí společnost AMJ, která kromě jiného zajišťuje i komplexní služby pro sportovce. Co si pod tím představit?

Sportovci se mohou obrátit na AMJ

Cílem finanční společnosti AMJ je zlepšit zázemí pro profesionální i amatérské sportovce, aby se jim dostala kvalitní lékařská péče. Stejně tak odborník cílí na to, aby se mohli sportovci účastnit individuálních tréninků, sportovních kempů a podobně. Vzhledem k tomu, že je AMJ špičkou v poskytování finančních produktů, postará se také o profesionální správu finančních portfolií sportovců.

Kdo je to AMJ?

Za společností AMJ stojí zkušený čtyřčlenný tým, který tíhne ke sportu už od útlého mládí. Sami tak zjistili, jaké to je někdy tristní v této oblasti, a proto se rozhodli poskytovat kvalitní služby a zlepšovat zázemí pro sportovce z profesionálních i amatérských řad. AMJ si zakládá na komplexnosti a pomáhá sportovcům obstát v konkurenci. Kromě ostatního se ještě zabývá mentálním coachingem a školením finanční gramotnosti.

Jestliže tedy patříte mezi sportovce, určitě se vám služby společnosti AMJ zalíbí. Vložte důvěru do specialisty, který se o vás postará i v nelehkých situacích.