Osvětlení firemního večírku: Proč je tak důležité?

Pokud se blíží vaše firemní oslava či ples, měli byste přemýšlet, jak nejlépe tuto událost zařídit. A to neznamená jen catering a alkohol, ale také hlavně osvětlení celé události! Právě osvětlení firemní akce může zlepšit image celé vaší značky. Ale to je jen jeden z mála důvodů. Proč je tak důležité?

Osvětlení zlepšuje náladu

Barvy ovlivňují naše nálady, to je všeobecně známé. A díky barevnému nastavení osvětlení můžete hostům pomoci, aby se na vaší firemní akci cítili co nejlépe. Jasné barvy navozují radostnou atmosféru, zatímco tmavší barvy jsou spojovány s nočním životem.

Osvětlení firemního večírku: Proč je tak důležité?

Pobavte své hosty

Osvětlení může vaše hosty pobavit a okouzlit zároveň. Správným výběrem osvětlení můžete udat tón celé vaší akce. Ať už chcete, aby vaše akce působila uvolněně, elegantně, umělecky či moderně, nabízí se skvělá volba – půjčovna světýlek. Zde opravdu platí rčení: Za málo peněz hodně muziky. Proč nakupovat speciální osvětlení, když jej použijete jen občas na akci? Mnohem výhodnější je jeho zapůjčení.

K dispozici máte například světelné řetězy, svítící písmena, světelné lahve, RGB reflektor a další.

Lepší zážitek pro všechny

Pokud se jedná o velkou akci, je například osvětlení pódia velice důležité. Hosté by měli mít jasný výhled a pohled na všechny účinkující či přednášející bez ohledu na to, v jaké části místnosti se momentálně sami nachází.

Pomoc fotografovi a kameramanovi

Pokud se vaše akce odehrává v noci, nemusí být zrovna nejlehčí pořizovat kvalitní snímky, i když budete v interiéru. Obyčejné světlo totiž není mnohdy dostačující. Správným osvětlením zajistíte, že vaše snímky a videa budou vypadat skvěle. Pokud jako dekoraci použijete například velká svítící písmena, která mají každá výšku přes 100 centimetrů, buďte si jisti, že máte také originální dekoraci na své fotografie.

Tak už víte, proč věnovat osvětlení opravdu pozornost?