Itálie: země políbená sluncem, ale i rájem nemovitostí k prodeji či pronájmu

Atraktivní lokalita Itálie láká svými krásnými plážemi, mořem a uměním. Je tu spoustu alternativ k zajímavému bydlení trvalejšího rázu. Inklinujete k tomuto středomořskému stylu a vždy jste toužili točit zmrzlinu na pláži nebo cokoliv jiného? Itálie je zemí, kde vás to vše nebude stát příliš mnoho financí a současně dojdete k vašemu snu i seberealizaci.

Proč koupit nemovitost v Itálii?

Nebudeme teď řešit jen příznivou cenovou relaci, ale také to, co dokáže Itálie jako taková nabídnout. Věřte tomu nebo ne, ale nachází se tu přes padesát míst světově chráněných míst UNESCO. Není to jen o popularitě historických center v Neapolu, Florencii, Římě, Benátkách a dalších – Itálie je především o úchvatných scenériích, čerstvém vzduchu, lehčí stravě a uvolněnějšímu životním stylu.

Většina věcí nám v Čechách chybí, i proto se řada lidí uchyluje ke koupi nemovitosti v těchto významných lokalitách. Více naleznete na webových stránkách https://www.italicahomes.com/cs

Krajina posetá horami a oblíbenými středisky, jenž jsou otevřené v létě i zimě, kde je mimo lyžování a dalších zimních sportů, ideální také sportovat v teplejších měsících v roce – to je skvost!

Rozmanitá škála krajiny a měst protkána místním uměním a bohatstvím nenechá spát nejednoho Čecha. Italské reality (real estate in Italy) vám prozradí mnohem více.

Přemýšlíte o změně?

Pak začněte podnikat klidně i z pláže. Je na vás, zda chcete nemovitost využít celoročně nebo jen v sezóně. I rekreační nemovitost dokáže vydělat nemalé peníze a v posledních letech jsou toho důkazem i vzestupy zájmu o tuto oblíbenou destinaci – Immobilien in Italien. Nejedná se jen o pronájmy, řada lidí touží v Itálii „zakotvit“ natrvalo. Každý si raději užije klidu ve svém domě, než někde po hotelech. Chcete žít jako místní Italové? Rozhodně vás nadchne i mírné klima, jenž slibuje vlahé středomořské klima.