Jak se vyrábí igelitové tašky

Zajímalo vás někdy, jak se vyrábí igelitové tašky, ve kterých si odnášíte zboží z obchodů? Z čeho jsou všechny ty barevné plastové a potiskem opatřené tašky různých rozměrů? Přečtěte si tento článek, kde se dozvíte informace o tom, z čeho se tyto igelitky vyrábí a jaké existují druhy.

Výroba tašek z plastových fólií

Základním materiálem pro reklamní tašky jsou fólie. Konkrétně jde o odolné a pevnější LDPE fólie, kdy je použitý materiál zpracován za vysokého tlaku. Tím pádem jsou tyto tašky odolnější v porovnání s variantami vyrobenými z tenkého PVC. Velkou výhodou je také fakt, že použitá fólie je dobře recyklovatelná, což umožňuje efektivní práci i se zbytky z výroby. Jenže samotné bílé plastové tašky nejsou tím pravým ořechovým pro zvýraznění značky, takže se opatřují ještě potiskem. Ten je potřeba udělat kvalitní, aby nedošlo po pár použitích k otěru či vyblednutí barev.

Opatření kvalitním potiskem

Než na igelitovou tašku přijde potisk, je ošetřena ionizační technologií. Díky této úpravě má potisk jasné barvy a vydrží déle bez poškození. Použit je vysoce kvalitní barevný tisk, díky kterému výborně vynikne zvolený obrázek, logo či grafika. Firma zabývající se výrobou a potiskem tašek navíc dokáže zajistit i návrh samotného potisku a připravit veškeré potřebné podklady. I samotná taška navíc může být buď z bílé, ale i jinak barevné fólie, což může být výborný základ pro kombinaci s připravenou grafikou.

Specialisté na výrobu igelitových tašek

Kvalitní reklamní tašky i balicí fólie vyrábí společnost VanGillern přesně podle výše uvedených principů. Díky tomu nabízí perfektní kvalitu i pro vaše podnikání a získání dalšího reklamního prvku, který je navíc praktický a určitě udělá radost zákazníkům. Více informací a další detaily ohledně výroby reklamních tašek najdete přímo na stránkách výrobce.