Jaro ve víru odpočinku: Připravte se na novou sezonu se Spahouse.cz

Také už se těšíte na jaro, až zase budete moct vyběhnout ven jen v tričku a užívat si slunečních paprsků? A co teprve na pobyt u vody a dokonalý relax… Pak pro vás máme skvělý tip, jak si letošní sezonu užít naplno. Pořiďte si své soukromé wellness v podobě venkovní vířivky a užívejte si odpočinek, kdykoliv se vám zamane – bez návštěv předražených wellness center, rezervací a dělení se o prostor s cizími lidmi. Vsaďte na Spahouse.cz a svůj kousek ráje na zemi můžete mít už za pár dnů na své zahradě či terase.

Při výběru venkovní vířivky spoléhejte na profesionály

Aby vám venkovní vířivka sloužila dlouhá léta a hlavně naplno, je třeba pořídit si kvalitní model. Chcete-li mít jistotu správné volby, spolehněte se na Spahouse.cz. Tato společnost je výhradním distributorem venkovních vířivek IQue Sweden pro Českou a Slovenskou republiku a nabízí vysoce kvalitní modely určené i do drsných severských podmínek. To tedy znamená, že bez problémů zvládnou i naše zimy a vy si je budete moci užívat, i když zrovna kolem vás bude metr sněhu. Vynikají totiž vysoce účinnou trojitou termální izolací, která efektivně reflektuje teplo, zabraňuje vzniku tepelných mostů a také snižuje náklady na provoz. V porovnání s běžně používanou pěnovou izolací je o 30 % účinnější.

Proč zvolit právě IQue Sweden

Kromě vysoce kvalitního materiálového provedení jsou venkovní vířivky IQue Sweden propracované do posledního detailu. Za zmínku rozhodně stojí dokonalé rozmístění trysek, které jsou umístěny v každém ergonomicky tvarovaném sedadle, ze kterého vás nevynese ani silný proud vody. Navíc je můžete individuálně směrovat a ovládat přímo ze sedadla. Ti, kteří mají rádi barvy, určitě ocení funkci chromoterapie neboli terapie světlem, či revoluční technologii MicroSilk, která vám pomůže omladit tělo.

Své vlastní venkovní wellness si tak můžete díky venkovním vířivkám od Spahouse.cz užívat naplno. Navštivte některý ze showroomů Spahouse a nechte si poradit od tamních odborníků model, který bude plně odpovídat vašim požadavkům. Rozhodně nebudete litovat.