Hledáte levné a spolehlivé stěhovací služby?

Dobrou volbou jsou Pražské Stěhovací Služby. Specializují se nejen na stěhování firem, ale stejně jako mě vás neodmítnou, když potřebujete přestěhovat byt, nebo vystěhovat sklep. A přestěhují vás i do zahraničí.

Hledáte-li stěhovací služby v Praze, oslovte Pražskou Stěhovací Službu. Není to žádná „rychlokvaška“, ale firma s tradicí, která své schopnosti již předvedla na celé řadě soukromých i firemních klientů. Vybrala jsem si je k přestěhování i já. Po předchozích zkušenostech se stěhováním našich kanceláří jsem měla na firmu kontakt a též reference z první ruky. Firma mě kompletně přestěhovala z jedné strany Prahy na druhou, přičemž nové bydlení též částečně připravila k nastěhování. Zajistila vyklizení sklepu po předchozích majitelích.

PSS neboli Pražské Stěhovací Služby nabízí bezpečné, pohodlné a rychlé stěhování bytů, ale i specifické stěhování firem. Pro firmu není problém stěhovat těžká břemena, a to i v rámci individuálních zakázek, kdy potřebujete třeba do patra vynést těžká kamna. Má zkušenosti se stěhováním uměleckých předmětů – drahých i vzácných, včetně velkých hudebních nástrojů, jako jsou třeba křídla. PSS rovněž zajistí vyklizení starých nemovitostí, bytů, sklepů, půd či likvidaci starého nábytku.

Jasně stanovené ceny stěhování

Každého z nás samozřejmě zajímá cena stěhovacích služeb. Pražská Stěhovací Služba má svůj ceník veřejný. Ve firmě vám rovněž rádi nabídnou časový odhad pro vaše stěhování. Obecně pro služby PSS platí, že jde o levné stěhování s nejvyšším komfortem služeb. Kdo tedy hledá stěhování levně, ví, na koho se obrátit.

Speciální služby, které určitě oceníte

Stěhovací firma PSS poskytuje i celou řadu zajímavých nadstandardních služeb. Pro stěhování si třeba nemusíte pořizovat obalové materiály. Firma je má k zapůjčení, nebo vám je prodá za nízkou cenu. Jedná se jak o stěhovací krabice, bublinkové fólie, lepicí pásky, fixační fólie, papírové šatní boxy ke stěhování oblečení na ramínkách, obalové pytle, papírové hrany, granule z polystyrénu, deky a přikrývky.

Pronajmou si máte možnost též skladovací prostory, tzv. City Self-Storage pro uskladnění stěhovaných věcí do doby, než se budete moci nastěhovat do nových prostor, případně do provedení rekonstrukce v novém bytě či domě.