Kvalitní a chutná vína

Milujete víno a rádi si ho dopřáváte ve společnosti vašeho partnera či blízkých? Nebo hledáte láhev s nějakou chutnou odrůdou jako dárek? Ať už sháníte bílé, červené, růžové, z široké nabídky odrůd a ročníků si určitě vyberete.

Dopřejte si červené nebo bílé

Ať už dáváte přednost bílému či si raději pravidelně dopřáváte červené, v sortimentu si určitě vyberete. Na jednom místě tak naleznete značková vína vysoké kvality různých odrůd a ročníků. Udělejte si příjemný večer ve společnosti skleničky bílého, červeného nebo růžového a užijte si plnou chuť hroznů v různých podobách. Vsaďte na vysokou kvalitu a vytříbenost a polaskejte vaše chuťové pohárky.

Něco pro speciální příležitosti

Hledáte něco vhodného pro opravdu speciální příležitosti, jako jsou oslavy narozenin, jubilea, svatby a podobně? Skvělou volbou pro tyto případy jsou archivní vína. Ta ročníková jsou jsou vhodná i jako originální dárek, který potěší. Ochutnejte výtečné archivní víno 1990, za kterým stojí výjimečně slunečný a horký rok. Díky tomu tak hrozny mohly perfektně dozrát, což se pozitivně projevilo na chuti různých odrůd francouzských a italských vín. Pro tyto ročníky jsou typické výrazné tóny zralého ovoce a plná chuť.

Opravdové fajnšmekry pak potěší archivní víno 1983. Tento rok stál především za výtečnými víny z Francie z oblastí Bordeaux a Burgundska. V tomto ročníku naleznete opravdové speciály a výjimečné odrůdy.

Svěžest a lehkost v jedné skleničce

Vychutnejte si báječnou svěžest a jedinečnou lehkost v jedné sklence vína. Tu si můžete dopřát každý den. Tato vína vás zaujmou svojí lehkou a jemnou chutí. Vyznačují se tím, že mají nižší obsah alkoholu a tříslovin, což zajišťuje svěží a kyselou chuť s tóny ovoce. Vyrábí se z méně sladkých hroznů a vyznačují se světlejší barvou. Mezi typické odrůdy patří např. Rulandské modré nebo Barbera.