Pronájem plastových kontejnerů a palet? Bez problémů se společností Schoeller Allibert

Schoeller Allibert navrhuje a vyrábí kontejnery i přepravky pro snadnou přepravu nejrůznějšího zboží. Své produkty prodává, ale nově také pronajímá. Snaží se tak flexibilně pomoci každé firmě, protože každá společnost má jiné požadavky.

Schoeller Allibert nabízí také plastové palety. V době, kdy ekologové bijí na poplach a snaží se lidi naučit, že plast se dá nahradit jinými materiály, se to zdá úsměvné. V logistice však plast adekvátní náhradu nemá. Je odolný, lehký, nepoškodí ho vlhkost, neublíží převáženým potravinám. Firma své palety a kontejnery vyrábí z recyklovaného plastu, velmi dbá na udržitelnost. A nově tyto plastové palety za určitých podmínek také pronajímá.

Nemáte prostředky na okamžitý nákup palet a kontejnerů? Jednoduše si vybavení pronajměte

Situací, kdy přijde vhod pronájem palet a kontejnerů, se může naskytnout mnoho. Hodí se třeba začínajícím firmám, jež nemají vysoký kapitál a nechtějí na začátku investovat spoustu peněz do nákupu palet a kontejnerů pro přepravu a skladování zboží. Místo toho si je např. na 3 roky pronajmou.

Pronájem s férovými podmínkami

Pronájem kontejnerů a palet je se Schoeller Allibert velmi férový. Kontejnery jsou vybaveny chytrým řešením Smartlink, které díky bezdrátové technologii LPWAN umožňuje neustálé monitorování vašeho zboží. Prostřednictvím zabezpečené cloudové platformy SmartLink sledujete, kde se nachází kontejnery, máte o nich neustálý přehled. A proč by vás to mělo zajímat? Minimalizujete ztráty a krádeže, dokážete optimalizovat výkonnost dodavatelského řetězce.

Bohatá nabídka pro každé odvětví

Sortiment palet a kontejnerů k pronájmu je bohatý. Ideální vybavení najdou firmy z oblasti automobilového, nápojového, chemického, kosmetického a farmaceutického i potravinářského průmyslu. Schoeller Allibert nabízí i řešení pro maloobchodní prodej nebo zemědělství. Všechny plastové obaly splňují nejvyšší průmyslové standardy. V katalogu produktů k pronájmu najdete i oblíbené přepravky Magnum Optimum s možností složení. Pronájem je také skvělou možností, jak si vyzkoušet moderní vybavení a rozhodnout se, zda si ho chcete pořídit.