Majetkové pojištění vnese klid do naší každodennosti

Je to pojistka, o které se příliš často nemluví. Právě proto je však důležitá a rozhodně si nelze myslet, že se bez ní dlouhodobě obejdeme. Vhodně nastavená pojistná ochrana znamená klid všech členů domácnosti.

S výběrem proto není důvod spěchat. V dnešní době je možné sjednat podobnou dohodu online, tedy bez nutnosti osobní návštěvy pobočky a dlouhého jednání navíc. Jde o jistotu, na kterou se lze spolehnout a oporu v těžkých dnech. Dohoda je jednoduchá a velmi věcná, prim zde hraje hlavně krátká smlouva, díky níž budete mít vždy přesné údaje. Zajímá vás konkrétní roční pojistné?

Stačí uvést jediný důležitý údaj

Kromě osobních a kontaktních údajů stačí, když zadáte do formuláře počet metrů čtverečních obytné plochy nemovitosti, jíž chcete mít pod smlouvou. Majetkové pojištění je tedy pro všechny zájemce velmi jednoduchou záležitostí.

Co všechno může být předmětem této pojistky? Výběr je velmi pestrý a není to vždy jen trvale obydlená domácnost. Pojistit si lze také chatu, vybavení kanceláře nebo bazén a garáž, v nabídce nechybí ani tepelné čerpadlo nebo vířivá vana. Může jít také o nemovitost, která se teprve staví nebo ordinace.

Majetkové pojištění vnese klid do naší každodennosti

Stačí jen počet metrů čtverečních obytné plochy, paušál bude jasný hned. Budete se tak moci okamžitě rozhodnout, jestli je pro vás pojistná částka za rok skutečně akceptovatelná.

Katastrofická rizika jsou už v ceně

Žádné příplatky, žádné smluvní dodatky, vše je naprosto přehledné. Takzvaná katastrofická rizika jsou plně zohledněna v základní cenovce pojistky. Lavina, vichřice a další nepříjemnosti, to vše sem totiž patří.

A v neposlední řadě, nezapomínejte ani na cestovní pojištění, zvláště pokud je právě období dovolených! Důležité není jen v cizině, ale i během rekreace v českých destinacích.