Minulé roky přinesly DRFG nové příležitosti

V DRFG se řídí investiční filozofií založenou na upřednostňování investic v oborech, kterým dobře rozumí, v lokalitách, které jsou jim kulturně i geograficky blízké, a v projektech, kde mohou získat významný rozhodovací podíl.

Hlavními aktivitami ve společnosti však setrvávají:

  1. nemovitosti,
  2. telekomunikace
  3. a finanční služby.

V oblasti nemovitostí se zaměřují především na obchodní retailové plochy a sklady. Souhrnný majetek již přesáhl 10 miliard korun.

Nová pobočka DRFG Polska

Díky své soustavné aktivní činnosti založil tým DRFG ve Varšavě pobočku DRFG Polska. Velkým krokem kupředu je iniciativní účast na developerských projektech. A to převážně v oblasti logistiky, lehké výroby a rezidenčního segmentu. Tržní hodnota těchto projektů již překročila tři miliardy korun.

Czech Home Capital – nový přírůstek v rodině DRFG

Na počátku července 2021 do společnosti Czech Home Capital, která se soustředí na investice do nájemního bydlení v ČR a ve vybraných zemích EU, majetkově vstoupila skupina DRFG, která se stala největším akcionářem. Rozhodující strategií je budování a rozšiřování vlastního teritoriálně diverzifikovaného bytového portfolia ve stabilních lokalitách. Czech Home Capital spravuje přes 8 000 jednotek napříč Českou republikou.

Unikátní optická páteřní síť na území Slovenska

Za obrovský úspěch DRFG považuje dokončení výstavby nejdelší a nejmodernější optické páteřní sítě napříč celým Slovenskem. První zákazníci již začali využívat služeb toho nejvyššího standardu.

CZECH FUND – ryze česká značka

CZECH FUND představují investiční podílové fondy zaměřené na investice do nemovitostí ve střední Evropě. Realitní fondy shromažďují finance kvalifikovaných investorů a umožňují jim podílet se na výnosech z miliardových aktiv již při nižších vkladech.

„S pokorou mohu prohlásit, že jsem při ohlédnutí zpět spokojený. Spokojený s vývojem, který je zjevný doslova v každém prvku naší skupiny. Přeji si, aby tomu tak bylo i příští rok, i ty roky další. Přeji si, abych si vždy mohl říci: skvěle, jsme opět o velký kus dál,“ říká David Rusňák.

Autor: Michal Pecka