Nechte se okouzlit folkorem! Cimbálka Praha vám připraví jedinečný zážitek

Chcete uspořádat rodinné setkání, večírek pro skupinu přátel nebo vás zaměstnavatel pověřil zajištěním zajímavého programu na firemní akci? Lámete si hlavu, jakou hudbu vybrat k posezení i tanci? Cimbálová hudba zaručeně potěší drtivou většinu hostů.

Cimbálka je skvělým hudebním doprovodem při nejrůznějších příležitostech

Každý, kdo někdy navštívil moravský vinný sklípek, dobře ví, jak skvělou atmosféru dokáže vytvořit cimbálovka. Moravské lidové písničky jsou osobité, zpěvné, a pokud navíc mají ten správný doprovod, dokáží potěšit srdce úplně každého. Dokonce i těch, kteří folklorní muziku příliš nevyhledávají. Cimbálka k Moravě neodmyslitelně patří stejně jako tradiční kroje, výborné víno a silná, ale jemná pálenka. Nicméně skvělou atmosféru dokáže vytvořit i kdekoli jinde. Užít si ji můžete i v Praze.

Cimbálka Praha obohatí každou oslavu, svatbu i firemní akci

Když už si chcete objednat cimbálku, pak takovou, ve které hrají a zpívají moravští muzikanti. Právě taková je cimbálka Praha – https://www.cimbalovkavltava.cz. Cimbálka Vltava Praha hraje v sestavě čtyř až pěti hudebníků pod vedením Petra Goryczky. V jejím repertoáru jsou zahrnuty nejoblíbenější tradiční moravské písničky, jako Vínečko bílé, Když jsem šel z Hradišťa i To ta Helpa. Cimbálka Praha vám zajistí skvělý a originální hudební program pro firemní večírky, rodinné a narozeninové oslavy, svatby a další výjimečné příležitosti. A ocení ji nejen dříve narození, ale také střední a mladá generace. Cimbálová muzika navíc není určena jen k poslechu; skvěle se na i tancuje. Je ideální pro stylové zábavy a tancovačky. A dokáže také poutavě doplnit folklorní, kulturní a další akce. Seznam dalších skladeb i podrobné informace o cimbálovce Vltava najdete na adresehttps://www.cimbalovkavltava.cz/.