Nemáte ještě plány na Silvestra? Prožijte ho na zámku

Už jste plánovali, jak letos prožijete Silvestra? Po všech těch covidových omezeních by to letos chtělo něco opravdu velkolepého. Přijeďte oslavit nový rok ve velkém stylu na zámek! Užijete si okázalou zámeckou výzdobu, vynikající pokrmy, pohodový jazz a kouzla Roberta Foxe.

Luxusní hotel Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane se nachází u Herálce na Vysočině uprostřed nedotčené přírody. Pobyt tady vám bude připadat jako pobyt v jiném světě. Ve světě pohádkovém, kde budete obklopeni luxusem a klidem, který z větších měst neznáte.

Kouzelná Vysočina s nekonečnými možnostmi zábavy

Kolem Chateau Herálec najdete anglický park z 18. století. Pokud se vydáte trochu dále, můžete prozkoumat přilehlé obory, hluboké lesy, rozlehlá údolí, rozkvetlé louky a dech beroucí přírodní scenérie. Tato místa lákají pro procházky, vyjížďky na kole, nordic walking či běžecké lyžování, když to zrovna sněhové podmínky dovolí.

Autem se poté můžete pohybovat trochu dále po Vysočině. Věděli jste, že Vysočina je regionem s největším výskytem historických památek UNESCO? Přijeďte je objevit. Víkendové ubytování na zámku tedy rozhodně nestačí, jestliže máte v plánu objevit všechny místní zajímavosti. Chcete-li si však dopřát jen víkendový restart, tady se vám ho dostane.

Ani v zimě se tady nebudete nudit

Co se dá v Chateau Herálec dělat, když je zima a sychravo? Takové počasí je ideální pro zimní lenošení v jedinečném zámeckém Wellenss & Spa by L’Occitane. Čeká vás zde saunový svět, vířivka ve starobylé věži, bazén pod historickými klenbami a magické silencarium, ze kterého máte výhled na zasněžený anglický park. Využít můžete také cvičicí podložky a gymsticky, s nimiž si zacvičíte v klidu ve svém apartmánu. Silvestr by však měl být především o odpočinku.

Silvestr na zámku je zážitkem na celý život

A jak vlastně v Chateau Herálec slaví příchod nového roku? Poslední den v roce zde můžete strávit s dobrým jídlem, pohodovým jazzem a kouzelníkem Robertem Foxem.

Pětihvězdičkový hotel má pro Silvestr na zámku připravený speciální pobytový balíček na jednu noc. Obsahuje welcome drink, snídani, silvestrovský večer plný zábavy, láhev sektu, pětichodové menu, vířivku ve věžičce jenom pro vás, neomezený vstup do Wellness & Spa by L’Occitane, novoroční překvapení na nádvoří, zapůjčení sportovních potřeb a mnoho dalšího. Tohle všechno určitě ani nestihnete využít, takže vybírejte pečlivě, co chcete zažít.

Těšte se na gurmánský a spánkový zážitek

Ani na Silvestra nebudete ochuzeni o vynikající chuťové prožitky. Poslední den v roce se na zámku servíruje speciální pětichodové silvestrovské menu šéfkuchaře Michala Zapalače s jeho týmem. Zámecká restaurace je opravdu vyhlášená, používají se zde lokální čerstvé suroviny a tvoří se zde pokrmy, jež pohladí vaše chuťové buňky. Servírovat se bude taktéž popůlnoční občerstvení a s novým rokem se samozřejmě rozloučíte sklenkou lahodného Prosecca.

Výběr nápojů je zde také neobyčejný. Zámecký hotel má vlastní vinný sklep a disponuje obrovskou sbírkou vín z oblasti Bordeaux i z České republiky. Rozhodně tedy budete mít z čeho vybírat.

Po takovém náročném večeru si zasloužíte dobrý odpočinek a o ten se postará polštářové menu. Každý návštěvník si může vybrat z široké nabídky polštářů přesně ten, na němž se mu bude dobře spát. Klidná noc je zaručena i díky tomu, že se Chateau Herálec nachází uprostřed vysočinské přírody.

Silvestrovský pobyt lze objednat pro dvě či tři osoby, dohodnout lze i přistýlku. Na zámku rádi přivítají také domácí pejsky, nemusíte tedy svého čtyřnohého miláčka nechávat doma. Pro silvestrovskou noc jsou k dispozici nejrůznější apartmány a pokoje včetně královského King’s & presidential suite pro opravdu náročné návštěvníky. Vyberte si ten svůj a zažijte letos Silvestr, na nějž se nezapomíná.