Profesionální regálové systémy pomohou s organizací skladových zásob

Ať už disponuje vaše společnost drobným skladem pro pár kusů zboží, nebo naopak používá velkosklad, kde se neustále otáčejí statisíce kusů. Tak je vždycky potřeba dávat pozor na jednu extrémně důležitou věc.

Tou věcí je přehlednost. Jakmile se jednou ve velkém skladě udělá nepořádek, tak se z něj stává začarovaný kruh a doslova bermudský trojúhelník do té doby, než dojde ke kompletnímu vyčištění a revizi skladu. A takovou spoustu úsilí a času rozhodně nikdo ztratit nechce. Existuje ale možnost použití speciálních regálových systémů, které vám umožní jednoduché dělení jak v malých, tak i obrovských skladech.Kvalitní policové regály

Policové regály jsou víceméně tou nejzákladnější variantou regálů, kterou si můžete zvolit. Jak už vypovídá sám název, tak se jedná o specifické regály, které jsou tvořeny soustavou polic. Hlavní výhodou, kterou vám policové regály přinášejí, je jejich jednoduchý set-up a možnost automatického upravení podle vašich představ pomocí odšroubování několika málo šroubků. Vše je zkrátka doslova extrémně jednoduché.

Díky tmo také najdete policový regál téměř v každé provozovně jak na skladě, tak i v samotných prodejnách. Základem pro výběr regálu je především požadovaný rozměr. Venkovní rozměry regálu bývají neměnné, a tak je velice důležité tyto základní hodnoty dobře znát předtím, než se rozhodnete policový regál zakoupit. V případě počtu polic a jejich výšky je potom vše ulehčeno tím, že je rám samotný vybavený mechanismem či děrováním, které vám úpravu vnitřní struktury regálu umožní bez sebemenších problémů.

Skladové regálové systémy pro větší užití

Pokud potřebujete organizovat mnohem rozsáhlejší skladové zásoby, nebo jenom navýšením prostoru zvýšit také přehlednost aktuálního rozložení, tak jsou zde komplikovanější regálové systémy. Ocelové regálové konstrukce mají proti svým konkurentům především tu zásadní výhodu, že jsou mnohem odolnější a s tím je spojená i jejich větší maximální nosnost. Jsou tak opravdu vhodné už i do skladových prostor, kde očekáváte neustálý transfer většího množství zboží. Ukotvené regály je navíc možné používat i ve spojení se standardní skladovou technikou.